Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valakinek koreai sorozat...

Mok Eun Go kérdése:

Van valakinek koreai sorozat DVD-n kiírva?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt elsősorban a már tv-ben leadott sorozatokat (A Silla Királyság Ékköve, A Királyi Ház Titkai). De bármelyik érdekel!

örülnék ha lenne olyan, aki tudna nekem segíteni ebben a kérdésben!


2013. máj. 7. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs,de ha kifejtenéd bővebben,hogy miért kell,akkor tudnék segíteni. Feltételezem hagyományos dvd-lejátszón szeretnéd nézni,ugye?
2013. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül akarom hagyományos DVD-n nézni, ez nem szempont. Ha gép lejátssza akkor az jó!

Tulajdonképpen gyűjtöm a koreai doramákat DVD-n, és azok még nincsenek meg, amiket a TV leadott.

2013. máj. 8. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Lássuk csak:akkor dvd-minőségben szeretnéd,de nem feltétlen dvd-re kiírni,ugye? :) Simán,avi formátumban nem jó?
2013. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a formátummal van a gond, és az nem is lényeg. Pont a DVD a lényeg. Már DVD-re írva szeretném.
2013. máj. 9. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az miért nem jó,ha beszerzed magadnak és kiírod dvd-re?
2013. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert technikailag nem megoldható! Nem tudok letölteni sajnos még egy jó darabig!
2013. máj. 10. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos szerintem így nem nagyon fogsz tudni beszerezni :( Szerintem legfeljebb kérj meg valakit az ismerőseid köréből,hogy töltse le neked dvd-re és adja oda,vagy hasonló. Más nem jut eszembe.
2013. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!