Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spencer tényleg teherbe fog...

Spencer tényleg teherbe fog esni Toby-tól?

Figyelt kérdés

Imádom a sorozatot és a Spoby párost,de múltkor találtam egy képet amin egy bizonyos babáról beszélnek ( a képet sajnos most nem találtam meg -.- , de ez a szöveg áll rajta:

Toby: Szerinted milyen lesz a babánk?

Spence: Elképzeltem egy babát kockahassal.)


A második évad elején tartok úgyhogy gondolom valahol a harmadik évadban történhet ez a dolog ( ha egyáltalán tényleg igaz ), de piszok kíváncsi vagyok :D



2013. máj. 5. 16:35
 1/3 anonim válasza:
Nem, ott csak hülyéskednek:) csak beszélgetnek asszem, de nem lesz terhes Spenc
2013. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hál' istennek! Na nem mintha baj lenne, csak valahogy nem illik a képbe egy bébi. :d
2013. máj. 7. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de azért milyen cuki lenne már, ha a sorozat legvégén, esetleg mutatnák hogy mi történt a szereplőkkel, s akkor az egyik jelenetben hármasban lennének a babával. Milyen szép lenne Spencer és Toby gyereke *-*
2013. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!