Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars :Toby és...

Szeretemavizet kérdése:

Pretty little liars :Toby és Spencer annyira cukik! Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Hú,nagyon bepörögtem!!! Tudom,hogy beteg vagyok,de csak rájuk tudok gondolni. Olyan arik!!!!! <3

2013. ápr. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen ők nagyon aranyosak.:P De ugyanúgy Ezra+Aria és Caleb+ Hanna Páros is cuki:))
2013. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom eldönteni, hogy a három páros közül ki a cukibb *-*

Annyira jó ez a sorozat, pár hét alatt megnéztem a 3 évadot, és annyira várom már a 4-et :D

2013. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
én is Spoby fanatikus lettem, de hiába tudom hogy Toby ... (spoiler) egyszerűen nem tudom megutálni :D
2013. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 6. 18:32
 5/8 Glol~ ***** válasza:
Ugyee... nagyon szeretem őket.. de az olyan rossz volt, amikor Spencer tök szép vacsorát csinált Tobynak az évfordulóra ...és pont akkor tudta meg Spencer hogy, Toby az(z) "A" sajnálom hogy, vége.. nekik:((
2013. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy van vége Spobynak.. még a 3. évadban találkoznak beszélnek aztán.. khm együtt töltik az éjszakát
2013. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legjobb páros :)
2013. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tifani4 válasza:
Szerintem az összes pár cuki,de a kedvencem Ezria.
2016. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!