Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? (nagyon...

Melyik ez a film? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Szombat hajnalban láttam a digifilmen egy filmet ami arról szolt hogy van egy szihológus nő akinek az apja doktor felhívja egyik nap az apja hogy mennyen oda hozzá mert van egy férfi aki elég érdekes aztán megnézi és azt hiszik róla hogy hasadt személyiségű de mikor visszanézi a videót akkor látja hogy mikor remeg össze vissza a feje akkor eltorzul az egész arca meg úgy hátra hajlította a fejét hogy ki kellett volna törnie a nyakának de nem tört ki és kiderül hogy szellem szálta meg és a nyakán van valami ami nagyon viszked neki egyfolytában.Meg arra emlékszem még hogy rokkantnak kéne lennie a férfinek de kiderül hogy nem is az és ez mind egy figyelőszobában történt sajnos többre nem emlékszem mert elaludtam de naggyából hajnali 3kor kezdődhetett.meg hogy 2009-nél nem régibb.

2013. máj. 1. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
bocsi nem tudok segíteni, de engem is érdekelne a film címe, mert a leírás alapján nagyon jónak tűnik.
2013. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Shelter, Menedék című film!

Nagyon klassz, csak ajánlani tudom!

2013. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ezaz!!!!! ezer hála már töltöm is azt megnézem :DD ment a zöld kéz mind a kettőtöknek :D
2013. máj. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!