Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem segíteni? FONTOS

Tudnátok nekem segíteni? FONTOS

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 perces filmjelenet kéne magyarul, amiben lehetőleg sok filmes eszköz található, közelítések, megvilágítások, a legjobb lenne valami olyasmi, amiben az ember legkisebb porcikájától egészen a világegyetemig távolítsák a képet, vagy fordítva. Esetleg valaki tudna ilyet? Fontos lenne :/

2013. ápr. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Az andaluziai kutya jo valasztas lenne - es meg egy kcisit sokkolnal is. https://www.youtube.com/watch?v=r0Ui3X2fAkk


De fenykepezes teren a Karhozat utja, a Kis szemtanu, Wes Anderson-tol mondjuk a Monnrise Kingdom.


Vagy Hitchcock , Bergmann, Milos Formann filmjei is tökeletes valasztasok lennenek.

2013. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül a Kárhozat útja című filmből választottam egy jelenetet... nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél :)
2013. ápr. 2. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Szivesen, jo valasztas, nemhiaba kapott erte annyi dijat Conrad L. Hall operatör. - aki sajnos mar nem vehette at müveert az Oscart :( - Azt elarulnad, emlyik jelenet?:) En igy "iratlanban" a vegere, vagy az esös lövöldözesre tippelnek :). De kivancsi vagyok :D

2013. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont az :)
2013. ápr. 14. 14:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!