Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rudtok olyan k dorama-t ami...

K_dorama_pop kérdése:

Rudtok olyan k dorama-t ami nagyon nagyon de nagyon tetszett nektek es szerelmes es vicces?

Figyelt kérdés
Amiket lattam:playful kiss , heartstrings , you're beautifull , boys over flowers ... Ilyenek de most nem tom folsorolni oket mert hirtelen elfelejtettem de folvan irva egy fuzetbe otthon... Majd holnap meg irok miket lattam ha meg addig valazonatok es latt volna a dramat akk meg megirom!! De kerlek irjatok!!! Nagyon szeretem a k dorama-t es most kifoytam belole..:(((( ami nagyon tetszett vagy ami jo olyat irjatok leyszi es!!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 27. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ma Boy (csak 3 részes), Coffee Prince, Flower Boy Ramyun Shop, Goong, Take Care of the Young Lady, I need romance 1-2, Lie to me, Secret Garden, My girl, My Princess, Personal Taste. Reply 1997, Protect the Boss, Queen In Hyun's Man.


Ezek közül nem mindegyik kimondottan vicces, de mindegyik romantikus. Remélem segítettem. :)

2013. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
To The Beautiful You
2013. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
My Girlfriend is a Gumiho ^^
2013. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valszotokat!! Egyparat mer lattam de egyenlore ezek elegek lesznek egy ideig;) lehet majd ujra irok ha kivegezem oket!!;p megegyszer koszonom!!
2013. máj. 16. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Prtoect The Boss. Nagyon aranyos, nekem tetszett. :) Elég vicces is és romantikus. :)
2013. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
city hunter, és a secret gardent én éppen nemrég fejeztem be, szerintem nagyon jó.
2013. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Látom sokat ajánlottak, ezzel egy ideig elleszel, de ha mégsem, itt mindig találni fogsz fogadra valót.:D

[link]

Ide minden ázsiai sorozatot feltesznek (koreait, japánt, kínait, tajvanit stb. beleértve), információkkal együtt, folyamatosan frissítve, azonban ezen az oldalon megnézni nem tudod, azt külön kell megkeresned, letölteni általában bármelyiket le lehet, az már kérdés, hogy magyar felirat van-e hozzá. Online is megtalálható pár és folyamatosan töltik fel a jobbakat. Nem tudom ismered-e ezt az oldalt [link] de ajánlom figyelmedbe.;) nálam bevált.

2013. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát nem is tudom melyikkel kezdjem!

Nagyon tetszett az EXO next door,a Flowerboy next door(bár lehet hogy neked nem fog annyira tetszeni),Pinocchio,The legend of the blue sea,My secret romance,Star of the universe,Goblin(ezen nagyon sokat sírtam),Strong woman Do Bong Soon!Ha még jut eszembe akkor írok! 😊

2017. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!