Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejmán - Nem értem, Hatidzs...

Szulejmán - Nem értem, Hatidzse miért nme mondja meg Anyucinak vagy a bátyónak hogy ő Ibrahimba szerelmes?

Figyelt kérdés
Mit nyavalyog, hogy Musztafa tanárához akarják hozzáadni, hát miért nem mondja meg az anyjának vagy a tesójának, hogy Ibrahimba szerelmes? Ibrahim Szulejmán bizalmasa, nem hiszem, hogy elleneznék a házasságot vele!

2013. ápr. 25. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

végül elvette feleségül, szóval ez csak drámai elem


de egyébként senkit se érdekelne, hogy ő kit szeret meg kit nem.. ez a legutolsó szempont egy uralkodó családban a házasságkötések kapcsán


egyelőre Ibrahim csak egy szolga, semmit nem nyernének vele, ha hozzáadnák a nőt

2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nos hát Musztafa tanára is csak egy szolga, nem?

Nahát, nem is tudtam, hogy Ibrahim tényleg elveszi Hatidzsét. Viszont azt láttam egy török nyelvű részben, hogy Nigarral meg fogja csalni! A disznó!

2013. ápr. 25. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem úgy lesz, hogy Haticet hozzáadják Mustafa tanárához és végül beleszeret és elmennek egy másik palotába (Ibrahimból kiszeret vhogy). És Ibrahi összejön Nigar asszonnyal. de ez csak egy ötlet.. nem biztos h így lesz, de én is láttam hogy Ibrahim Nigarral lesz majd később...
2013. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elveszi Ibrahim Haticét.
2013. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Lebuknak, Ibrahim Pasha lesz, így már hozzámehet feleségül.
2013. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Spoilert tartalmaz...


Ibrahim valóban el fogja venni Haticét, viszont tény, Nigarral is összegabalyodnak. Nigar ebből a viszonyból gyermeket is fog szülni Ibrahimnak, viszont Hatice elrejti és beadják Nigarnak, hogy halva született a gyermek. Hürrem rájön később és elmondja Ibrahimnak. Előkerül a gyerek is.


Mindezek ellenére Hatice szereti Ibrahimot és amikor később a szultán kivégezteti, akkor megtagadja a testvérét és elhagyja a palotát. Mahidevránnal szövetkeznek Hürrem ellen, próbálják megöletni őt, de nem sikerül. Később Hatice is meghal...

2013. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hű, 6-os te sokat tudsz! Beszélsz törökül?
2013. ápr. 29. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam külföldi oldalakat is (angolul is rengeteg minden fent van, sokkal több minden, mint magyarul), meg hazai hitelesnek mondható forrásokat (pl. Rubicon).


Törökül sajnos nem beszélek, de pl. a Google Translate sokat tud segíteni. A sorozat hivatalos oldalait követem (bár van angol verziója is pl. a weboldaluknak) és ott sok mindent lehet találni. Van a sorozatnak például saját "wikije", ahol minden egyes karakter története szerepel. Ez azt hiszem, csak törökül van, de a fordítóval sok értelmes infó leszűrhető belőle.

Utána kell picit járni a dolgoknak és minden infó a rendelkezésedre áll. :)

2013. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azért nem mondta meg mivel a Hatice sorsát csak a szultán jelölheti ki. (!!!) Tiszteletlenség lenne ha csak így odaálna Szulejmán elé:

- Szeretem Ibrahimot, és nem Mehmed Cselebivel akarok összeházasodni.


És a Validéhoz sem mehet az óhaj-sóhajaival csak úgy.

Meg eleve amikor titokban találkozgattak akkor még Ibrahim nem volt Nagyvezír ezért még a RANG sem engedhette volna meg a házasságot, mivel Hatice a királyi család legfelsőbb rétegébe tartozott és Ibrahim meg csak főbizalmas volt.

2013. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 wolf4444 válasza:
mert ibrahim szolga
2013. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!