Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ilyen film/sorozat?

Van ilyen film/sorozat?

Figyelt kérdés
Olyan háborús filmre gondolok amibe nem az amerikai meg szövetséges előrenyomulást és német veszteséget mutat mert ezt már unom...hanem olyat mint mondjuk van az elit alakulat című sorozat csak úgy hogy ebbe német légideszantosok vannak.Meg amibe a németek győznek.Az emberek nagy többsége az amerikait élteti.Azt hiszik hogy a német oldalon csak nácik voltak pedig ez nem igaz.A németek legalább olyan jól harcoltak mint mindenkimás csak a filmek 90%a arról szól hogy az Amerika mennyire jól harcolt legyőzött mindenkit meg stb....a játékok is ilyenek.Tehát valami ilyen típusú film vagy játék érdekelne.

2013. ápr. 24. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sztálingrád című film ilyen. Egyébként nagyon egyetértek veled.
2013. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vaskereszt

nem egy mai film, de érdemes megnézni.

2013. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Laconia elsüllyesztése

(The Sinking of the Laconia, 2010) [link]

2013. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D.A Sztálingrádot ma néztem meg először és nekem nagyon tetszett.Már kicsi korom óta csak a haditechnika érdekel imádom az ilyen filmeket de ezt még nem láttam.Bár még a többit se de azt majd holnap.Hogy mondjam egy bizonyos értelemben "jól esnek" ezek a filmek.Nem azért mert nem a németeket gyilkolják meg nem a gyilkolásért hanem végre valami újítás.Tényleg köszi :D
2013. ápr. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!