Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen "sírós" filmeket...

Milyen "sírós" filmeket tudtok ajánlani? ( Nem csak a szerelmesek érdekelnek)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 10:15
1 2 3 4
 11/36 Snl.Drako ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy semmit se segít, de azért leírom, én nem filmet, hanem játékot ismerek, az egyetlen ilyen sztori, amitől megjelent két könnycsepp a szememben a Darkness 2 játék volt. Előtte utána olvastam, mert pc-re nem jött az első része, de ismerve a sztorit ott bizony könnyeztem.
2013. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

van egy nagyon megható film, amin nem feltétlen fogsz sírni, mert vicces is. mindenképp érdemes megnézni: életrevalók (intouchables).


[link]

2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:

Fifti-Fifti (asszem így kell írni magyarul /angol: 50/50) nekem nagyon tetszett,szerintem nagyon jó film és a vége is elég megható,pedig én nem vagyok az a sírós fajta.

A Marley meg én tényleg nagyon jó film,azon is elmorzsoltam egy könnycseppet :D

18F

Meg van még a Requiem for a dream,na az annyira nem sírós de komoly témájú és megható film.

2013. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Hachi

Ne engedj el

Hét élet

2013. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Mandy1408 ***** válasza:
Hacsi, a leghűségesebb barát, Kutyahideg, Titanic (nem azért mert nyálas...), Édes november szerintem is, Karácsonyi ének (Jim Carrey), Halálsoron, Férfibecsület, Forrest Gump; Disney-k: Bambi, Oroszlánkirály, Tarzan, Mackótestvér, A róka és a kutya. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2013. ápr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:

KOPÁR SZIGET (japán)

Nem tudom, fönnvan-e a világhálón, nincs időm most rákeresni.

Ráadásul a filmkészítés egyik remekműve is....

2013. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:

"Marley meg én" de ami még ennél és szívszaggatóbb az a HACSI! Mind a kettő igaz történet!

[link]

2013. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Halálsoron
2013. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
Perks of Being a Wallflower, de ezen igazán azok pityeregnek el, akik magukat is "wallflowernek" érzik :)
2013. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Hachi, Híd Terabithia földjére
2013. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!