Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet az, hogya "Hobbit"...

Hogy lehet az, hogya "Hobbit" filmben Gollum nem tudja, hogy kik a hobbitok?

Figyelt kérdés

Amikor Bilbo ott van a barlangban és bemutatkozik Gollumnak akkor Gollum valami olyasmit mond,hogy:"Ő már kostolt orkot meg sok minden mást de hobbitot még nem" ezzel arra utal, hogy nem tudja,hogy kik a hobbitok.

Amit nem értek mert Gollum is egy hobbit volt...


2013. ápr. 20. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert nem kóstoltam embert még tudhatom kik azok nem-de? Azért mert nem kóstolt hobbitot még ismerheti őket nyilván nem kannibálok..

Másfelől a gyűrű elvette az eszét azalatt a sok év alatt, miért is kéne emlékeznie bármire is..ha egy 40-50 éves embernél az agysejt pusztulás miatt csomószor nem jutnak eszébe dolgok, egy alkoholista 40-50 évesnél meg méginkább akkor egy kitudja hány-száz éves hobbitnál akinek az életkorát még kitudja hány százzal megtoldotta a gyűrű sötét ereje az tuti elmeháborodott..erre utalnak sok filmben vagy mangában hogy aki többszáz évet leélt már nem úgy éli a világot mint mások.

2013. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom 500 évet "kapott" a gyűrűtől
2013. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emellett lehet, hogy 440 évvel ezelőtt nem hobbitnak hívták őket, előfordulhat, hogy ez egy új név. Vagy csak az ő népe nem hobbitnak hívta magát (valamilyen vízi törzs volt).
2013. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gollum nem volt Hobbit,abba a fajba tartozik mint Grima

De van köztük hasonlóság nem sokban külömbözik a két nép.

2013. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!