Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A D. Gray-man animét mikor...

A D. Gray-man animét mikor fogják folytatni, vagy már nem fogják?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy lesz még folytatás a 103- rész után vagy onnan teljesen vége lett az animének, vagy majd később fojtatják?
2013. ápr. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én az animét nem néztem csak a amngát olvastam/olvasom, de egyáltalán nem is bánom. Néha mikor az Animaxra kapcsoltam mindig csak fillerek voltak, olyan részek amik eredetileg nincsenek a mangában, és kb 10 alkalomból 9szer ezt láttam... Nem hiszem, hogy e miatt túl nagy sikere lett volna.
2013. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha majd a mangának vége lesz, akkor van rá esély, hogy folytatják, vagy előröl kezdik.
2013. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom manga véget ér kap befejező hoszú évadot , addig felesleges lenne elkezdeni egy újabb cliffhanger végért.
2013. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni titeket, de pont, hogy az a halál, ha véget ér a manga és addig nem kezdik el az új adaptációt/folytatást. Emiatt kevés az esélye, hogy pl. a Kateikyoushi Hitman Reborn, a Nurarihyon no Mago vagy a Sket Dance maradék köteteit adaptálják animébe.


Ellenpéldának itt a Fairy Tail anime, ami véget ért(szünetre ment), de MÁR BEJELENTETTÉK, hogy folytatódni fog, igaz, még fix dátum nélkül.

De pl. ugyan ettől a mangakától ott a Rave Master, aminek az animéje filler és alternatív vég nélkül ér véget, még az animében is beharangozzák, hogy lesz folytatás és sose fejezték be.


Pl. az InuYasha befejező évadát és a FullMetal Alchemist remake-jét (Brotherhood) még a manga utolsó fejezetei alatt elkezdték sugározni.


Aztán vannak olyan abszolút wtf kategóriák, mint a Tsubasa Chronicle és a xxxHolic, aminek az animéje nem lett befejezve, hanem később kapott OVA-t jó pár kötettel később lévő részekből, így ha az ember nem olvasta a mangát, akkor csak nézhetett, mint Rozi a moziban, hogy most mi a szösz van.

2013. nov. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!