Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fairy Tail-t folytatni fogják?

A Fairy Tail-t folytatni fogják?

Figyelt kérdés

Mert azt halottam a 175.résznél valamiért leállnak egy időre. És nagyon szeretném ha valaki pontos választ is tudna adni.


Arigatou



2013. ápr. 1. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy fogják , de szerintem mire elhúz a manga az még messze van , 2-3 arcot kellene várni hogy ne kelljen újra abbahagyatni .. és az a 2-3 arc évek ..
2013. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélem ez a stúdió semmiképpen sem folytatja, hanem odaadják egy jobbnak, akik nem cenzúrázzák szét és nem ilyen pocsékan animálják meg.
2013. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én meg remélem minél hamarabb folytatják
2013. ápr. 2. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom mivel szinte utolerte a mangat ezert egy evigszuneteltetik.. En igy tudom vagy egy es fel evig..SAJNOS!!!:,(
2013. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj fél évben. 1 év minimum kell a mangának, hogy elhúzzon, de utána is csak kb 50 rész és megint beéri.
2013. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fairi1 ***** válasza:

Vagy a pénz nagyúr lesz és ősszel folytatják egy filler évaddal.

125-150 rész közti filler nagyon gyenge volt,megcsúfolták párszor a sorozatot.

2013. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy fogják folytatni mivel elég népszerű.

Legkorábban akkor fogják folytatni ha a nagy mágiai játékok story arc lezárul. Utána meg kapunk jó pár filler arcot :D

De ha érdekel a történet folytatása, akkor olvasd a képregényt. (neten lehet magyarul, és teljesen ingyen)

2013. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen kívül minimum még 1 arcot várnak , nem lenne értelme újra kezdeni ha megint féléven bellül utolérnik a mangát.
2013. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!