Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem féltem az Ideglelé...

Csak én nem féltem az Ideglelésen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja itt h majdnem besz@art rajta, meghogy iszonyat félelmetes, lélekre hat stb...

De én egyáltalán nem féltem rajta, pedig majdnem az első horrorfilmjeim közé tartozott.


2009. szept. 24. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nah jah. Én is nagyot csalódtam benne, nekem is egy hű de durva filmként állították be, aztán a végén jól pofára estem, amikor kiderült, hogy semmi érdekesebb dolog... Még annyi sem, hogy hogy halnak meg... sz*r
2009. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én se féltem, viszont szörnyen bedühödtem miatta, mert nagyon idegesítő volt, ahogy ide-oda rángatták a kamerát. Lehet, hogy így hitelesebb, de szerintem borzalmasan oldották meg.. A vége pedig nevetséges volt, nem illett a filmbe. Ez még csak nem is művészi. Engem kicsit a Falu c. filmre emlékeztetett, mert az is ennyire nyomorék. Persze ez csak saját vélemény, mindenki döntse el, tetszenek-e neki ezek a filmek, vagy sem :)
2009. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én láttam jó pár éve, akkor úgy állították be nekem, hogy ez igazi felvétel, valóban amatőrök készítették, és megtörtént, ezért paráztam rajta. A végén benyögték, hogy természetesen nem valódi a sztori, azóta nem néztem meg, de így már nem hiszem, hogy para lenne.
2009. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb. 16 voltam amikor láttam, este 9kor, és egyedül mentem haza a barátnőmtől. Na az tényleg para volt, mert nekem is azt mondták, hogy valódi a sztori.

Most már nem félnék.

2009. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nevetséges volt. Egy kis mozzanat se volt félelmetes benne, a kameramozgás idegesítő, a csaj hangja kiakasztó. Nem értem, mi benne a félelmetes. Ilyet én is tudok csinálni a mobilommal. Röhej az a film.
2010. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is :D Nemrég néztem meg a második részt, komolyan mondom csak a "hirtelenelőbukkanvalamihülyezenére" stílust akarják benne végigvinni. Baromság. xD Röhögtem az egészen.
2010. febr. 1. 20:46
 7/9 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, rz borzasztóan unalmas volt. Inkább idegesítő mint félelmetes. A csaj az kiakasztó. A lényeget nem értem, mit akartak ezzel a filmmel...
2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát az utolsó 5 perc érdekes lehetett volna... de már unták ugyhogy hamar lezavarták azt is

végülis pocsék...

mai napig nem bírom megemészteni hogy adott egy kur vajó legenda... és nem filmesítik meg normálisan pedig, a elgendát wikipédián elolvasva is lehet félni de a film... mennek az erdöben nem látni este semmit eltünnek még mindig nem látunk semmit eltévednek mennek eltévednek eltünnek nem látni semmit ( magyarul 95% semmiről sem szól) AZTÁN MEGTALÁLJÁK A BOSZI HÁZÁT jön az izgalom azta mivan bent uristen és nézem a videot hogy a filmböl 5 perc van hátra -.- szánalmas

2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Direkt csinálták így a filmet, mivel létező felvételeken alapul, és teljesen az alapján készült. Egyébként nem horror, csak doku-thriller. Az Ideglelés 2. az, ami már horror, és teljesen kitaláció.

Én már 23 éves vagyok, de a még mindig nyomasztónak találom, és nem unom. Talán azért van ez, mert tudom, hogy igaz történeten alapul, és teljesen beleélem magamat. Egyedül nem szívesen nézem meg. :D ^___^

2012. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!