Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó tini sorozatokat...

Milyen jó tini sorozatokat tudtok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit nem unsz el 1-2 évas után.És egy 14 éves lány számára is érdekes legyen :P

2013. ápr. 16. 14:28
 1/6 FannaL ***** válasza:

Veled egyidős vagyok és lány is. Én a Vámpírnaplókat nézem, mindig várom a következő rész, pedig már a 4. évadnál vagyok. De egy bökkenő lehet, hogy nem szinkronos.(1-2 évad igen, de utána már nem) Egyébként a szinkronhangok rosszak benne nagyon, Angolul imádom Klaus akcentusát, és Damon-é sem rossz. Igaz, hogy vámpír meg minden de ne úgy képzeld el, hogy csupa vér és gyilkolás az egész sorozat, de azért nem egy Twilight. Számomra mindig hoz érdekes, új részeket.

De ha az Árva angyalhoz hasonló sorozatot szeretnél, akkor nem ajánlom.

2013. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FannaL ***** válasza:
Esetleg még a Gossip Girl, én amiatt fejeztem be mert, eluntam. De attól még lehet izgalmas.
2013. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Énis nézem a Vámpir naplókat :) Én imádom :P
2013. ápr. 16. 14:59
 4/6 FannaL ***** válasza:
Ja, akkor jó. Többet nem tudok, csak rendőrös, gyilkosos sorozatokat nézek, a Vámpírnaplók ami tényleg lányos sorozat, esetleg még a Teen Wolf, de azt is meguntam. :)
2013. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gossip girl, Pretty little liars , Carrie naplója
2013. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skins :)
2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!