Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok a Sherlock című sorozat...

Tudtok a Sherlock című sorozathoz hasonlót ajánlani?

Figyelt kérdés
nemrég néztem meg és most hogy vége mély letargiába süllyedtem, tud valaki segíteni rajtam?

2013. ápr. 15. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon ajánlom Agatha Christie Poirot-ját. Az alapkoncepció körülbelül ugyanaz, mégis kicsit más, mint a Sherlock, de számomra mindkettő ugyanolyan szerethető. Ami még előny, hogy a Sherlockkal ellentétben rengeteg epizódja van (másfél órásak is). Nagyon szeretem, szerintem érdemes lenne belenézned! :)
2013. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A Poirot szerintem is jó. Nálunk anyukám szokta nézni, én mindig a Sherlockot néztem, de amikor véget ért néha én is láttam pár jelenetet az előbbiből és rájöttem, hogy sokkal jobb sorozat, mint hittem. Néha vannak benne nagyon vicces jelenetek is, a Sherlock az Sherlock, de ez is jó.
2013. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és egyébként a poirot én is néztem vagyis láttam belőle részeket és az is tetszik, de azért ahogy az utolsó válaszoló is mondta nem egy Sherlock és a mentalistából is megnéztem jó pár részt és az is tetszett szóval köszi mindenkinek :)
2013. jún. 27. 19:53
 14/15 anonim ***** válasza:
4 éves kérdés...de láttad az utolsó évadot? Illetve a Hannibal sorozatot?
2017. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Láttam :D és a Hannibalt is, bár nem néztem még végig
2017. márc. 21. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!