Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok a Sherlock című sorozat...

Tudtok a Sherlock című sorozathoz hasonlót ajánlani?

Figyelt kérdés
nemrég néztem meg és most hogy vége mély letargiába süllyedtem, tud valaki segíteni rajtam?

2013. ápr. 15. 21:03
1 2
 1/15 FannaL ***** válasza:
26%
A mentalista(leghasonlóbb hozzá), Profilozók, Castle
2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok sorozatot nézek de sajnos nem igazán van hozzá hasonló! Ki kell bírni őszig a 3. évadig...

Mentalista nem rossz, de a Sherlock után nem fog annyira tetszeni szerintem...

2013. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Heló!


Sherlock Holmes kalandja - A eredeti Doyle novellákat dolgozza fel. Ha nem ismered őket, akkor különösen ajánlott - ahogy az elolvasásuk meg méginkább.


Jó szórakozást!

2013. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hasonlót nem tudok, pedig én is kerestem, mert ...ááh, szívfájdalommal fejeztem be, de van egy "ördögi kör": ha valaki szereti a Sherlockot, szereti a Doctor Who-t, aki pedig szereti a Doctor Who-t, az szereti a Supernaturals-t, aki pedig ezt szereti, az a Sherlockot is. a spn-t *még* nem néztem meg, de a Doctor Who-t tudom ajánlani:)
2013. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, én imádom a Sherlockot és nem értem miért vonják össze a Doctor who-val, hacsak nem az írók miatt. Mert amúgy totálisan különbözők. Az egyik egy felnőtteknek szóló nyomozós sorozat ami teljesen logikus alapokra épül, a másik meg egy fikció, ami sokszor komolytalan, vicces és van amikor leginkább gyerekeknek szól. Én egyáltalán nem szeretem, és pont azért mert a Sherlockot igen, hisz a kettő teljesen más.
2013. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Ha fangirl vagy, Sherlock, Supernatural, Doctor Who együtt jár. Avengers és Merlin fakultatív :D
2013. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nagy Sherlock fan vagyok, ellenben se a Supernatural-t nem szeretem, és a Doctor Who egyáltalán nem érdekel. Szerintem teljesen más mind kettő!
2013. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én imádom a Sherlockot és szeretem a Supernaturalt is, de a Doctor Who-t egyszerűen nézni sem bírom.

Amúgy szerintem is mind különböző, semmi közük egymáshoz.

Hülyeség általánosítani. Múltkor beszéltem egy lánnyal aki SPN, Sherlock és Amerikai fater fan. (Én is.) De mégsem jelenteném ki, hogy nézd az af-t, mert fogalmam sincs a személyiségedről. Sokan például undorítónak találják. Igaz, hogy nem olyan kifinomult, mint a Sherlock de az ember nem csak egyféle, nem mindig ugyanarra a hangulatra vágyik.

2013. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy Sherlock karakterét leggyakrabban a Mentalistáéhoz, Dr Houséhoz és A Hazudj, ha tudsz! c. sorozat főszereplőjéhez szokták hasonlítani. Én ezekkel nem teljesen értek egyet, de egy próbát mindegyik sorozat megér.

A Hazudj, ha tudsz szerintem egészen szórakoztató, kicsivel kevésbé bunkó a főszereplő, mint a Houseban, de a Sherlockhoz hasonlóan itt is gyakran beszól az embereknek, leleplezi őket, nem tudják átverni.


De tényleg nincs olyan, ami ezeknél jobban hasonlítana rá és azt sem írtad mit szeretsz benne, így nem tudjuk mire helyezzük a hangsúlyt a válogatás során.

2013. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sherlockhoz nincs hasonló, mert az felülmúlhatatlan :) de vigasztalásul: nincs még vége, ha minden jól megy már idén láthatjuk az új részeket :)
2013. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!