Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címük ezeknek a filmeknek?

Mi a címük ezeknek a filmeknek?

Figyelt kérdés

Két film címét is keresem, amihez kérném a segítségeteket.

1. Egy Brian életéhez hasonló paródia. Két rész ragad meg bennem. Egyik az, mikor lovagi tornán nyer az alak egy zsák aranyat, majd Robin Hood ellopja tőle, mivel ugye "ellopja a gazdagoktól és szétosztja a szegényeknek...". A másik pedig az, hogy rokona volt Lázár, aki ugye meghalt. Kiderült, hogy mindent a tagra hagyott, aki örömében felégette a saját házát és elutazott átvenni az örökséget. Mikor odaért, akkor meg Jézus felélesztette Lázárt...

2. Erre már kevésbé emlékszem. Egy művészfilmről van szó, ami emlékeim szerint egy téren játszódik. Az adott történetet pedig több szempontból mutatják be. Ha jól emlékszem, akkor minden szempontból szinte ugyanaz, a történet, csak néhány eltérés van köztük. Ha jól rémlik, akkor talán 6-7 szempontból és megismétlődik a történés.


2013. ápr. 7. 11:23
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
100%
A másodikhoz hasonló a NYOLC TANÚ. Ez nem művészfilm, de hátha érdekel.
2013. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem is művészfilm. :D

Megnéztem a film adatlapját és szerintem ez lesz az. Köszönöm szépen a segítséget. Ment a pozitív pacsi.


u.i.: esetleg ha valakinek van tippje az első filmre, akkor megköszönném a segítséget.

2013. ápr. 7. 11:40
 3/3 lökött lány ***** válasza:
Én is, mert engem is érdekelne :)
2013. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!