Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ezeknek a filmeknek a...

Mi ezeknek a filmeknek a címe? (lent)

Figyelt kérdés

1. Tom Hanks játszik benne.. Ki utazik amerikába de ő orosz.. nincs vízuma és nincs pénze a hazaútra vagy valami ilyesmi.. lát a tévében valamit és elkezd sírni.. a repülő téren kell laknia és ott dolgozik és megismer egy nőt akinek van férje de aztán elhagyja és összeismerkednek de mivel nem mehet ki ezért nem mehetnek randizni.. mindig megy egy néger nőhöz hogy az eggyik hapsival összehozza.. a végén meg az öregember meg a többi ott dolgozó összehoz egy randit a nővel.. a végét meg nem láttam :S


2. Leonardo Di Caprio és tom Hanks játszik benne.. Leonardo egy csekk hamisító és börtönbe zárják Tom meg kihozza onnan mert ugye a Leonardo felismeri a hamis csekkeket és Tom valamilyen bankban dolgozik és az ő segítségét kéri hogy elkaphassák a hamisítókat... a végén elengedi a Leonardot valahova (nem láttam a végét csak az elejét:S) és várja vissza de nem bizti hogy visszajön de visszajött és ez a vége.(csak hallottam a végét)


3. Van egy férfi aki mindenhova tud teleportálni de ha teleportál akkor a ruhái ott maradnak és meztelenül érkezik meg a kijelölt helyre. Találkozik egy nővel akivel gyerekük is lesz, eljegyezi, a végén meg meghal a férfi.


4. Aliz csodaországban (típusú) film (nicole Kidman az Aliz) .. ugyan az a történet csak aliznak van férje és gyereke... na ez az aliz be megy egy olyan helyre ahol mindenki meztelenül jár.. és talál egy kulcsot fölmegy a lépcsőn és a szobát kinyitja és ott vannak azok a teremtmények mint az alizba (vagy hasonlók) pici ember, Transzvesztita, Csubi (szőrős manus) stb... és állandóan kefél a férjével ez a csaj és a Csubiba meg szerelmes lesz.. aztán leborotválja és ők is kefélnek.. aztán a csubi készít egy csubiruhát a csajnak kifejezve szeretetét és odaadóságát a saját szőréből aztán elmegy és ott hagyja a csajnak a rugát..:D


Előre is köszi:)



2012. okt. 29. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Terminál

3.Az időutazó felesége

2012. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első a Terminál, harmadik szerintem Az időutazó felesége, bár teleportálásról szó sincs benne, csak időutazásról, de a sztori hasonlít.
2012. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 A terminál

2 Kapj el ha tudsz

3 Az idöutazó felesége

4 ???

2012. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Terminál

2. Kapj el, ha tudsz.

3. Az időutazó felesége.

4. Nemtom. Nem a Tágra zárt szemek? Nem láttam, de szexuális fantáziákra épül, úgy tudom.

2012. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2012. okt. 29. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Esetleg a Szépség és a Szőr
2013. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!