Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ball-al kapcsolatban...

Dragon Ball-al kapcsolatban segítene valaki? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Ügye van az alap Dragon Ball, a következő a Dragon Ball Zed/Z (ennek a lerövidített és feljavított változata a Dragon Ball Kai, ha jól tudom).

A Kai az meddig viszi a történetet/hány részes/angol szinkron/feliratok vannak?

A Zed/Z után mi következik pontosan? Hallottam olyat, hogy a Broly-s, akkor ,hogy a GT..szóval már a T*köm kivan, hogy nem tudom, hogy mivel folytassam a Zed-et.

A segítségetek nagyon fontos lenne számomra, mert nem szeretném szétcsapni a sztorit, hogy össze vissza nézném az epizódokat-szériákat vagy a movie részeket.


Előre is köszönöm a Válaszaitokat !


2013. ápr. 6. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A Kai a Zed remake , gyorsabban halad , szebb a grafika , bár ígyse egy nagy szám az új graf . A Majin Buu arc nincs csak benne , mivel a mangaka azt az arcot csak a nagy érdeklődés miatt csinálta .

A Broly-s részek ha jól emlékszem a filmben volt . A GT-t meg sztem ne nézd meg , pocsék filler évad , meg se érdemelné a Dragon Ball címet ...

2013. ápr. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Z után a GT következik de mint az első mondta nagyon pocsék lett


A movie-k többnyire a Z alatt játszódtak,de vannak a sima DB illetve a GT alatt játszódó moviek vagy speciális részek is

2013. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!