Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan győzik le Billst a...

Hogyan győzik le Billst a Dragon ball The Battle of gods-ban?

Figyelt kérdés
megesz a kíváncsiság:D tudom h vegita vagy a többi harcos ereje semmit nem ér, még goku ssj3 szintje sem, sőt még a ssjGod szint sem elegendő Bills ellen. Vajon hogyan győzik le? Tudja esetleg valaki?

2013. ápr. 2. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nem látthata senki normálisan , a bd odébb van mégcsak a japán mozikban vetítették ..
2013. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát de gondoltam h japán anime-rajongók kirohantak a plázából és üvöltözték h láttátok a végén a (nemtudomtalánhiperszuperkamehameha:D) és kiposztolják fészre.. aztán lefordítják angolra a kíváncsiak és már meg is van a vége...
2013. ápr. 2. 23:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Kétlem , aki megnézte maximum , de kétlem hogy csak ezért valaki kimegy japánba :D
2013. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mondom JAPÁN :D aki japánban él és ott látja és kiposztolja hogy húdejóvolt a vége és leírja vagy megkérdezi egy angol a japán ismerősét és már terjed is a neten...:D nem is gondoltam volna h napokig homály fogja fedni a végét:)
2013. ápr. 3. 00:35
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom fusionál Vegitával vagy a Spirit Bomb-ot használja,de lehet valami új technikát vet be
2013. ápr. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az benne a poén, hogy sehogy... Bills győz benne.
2013. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez 1000%?
2013. ápr. 4. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nézd meg itt a sztoriját, ha tudsz angolul.


[link]

2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen sajnos én is ettől tartok h nem újítás lesz hanem bills vagy feladja a harcot mert látja h más isten is van rajta kívül (Goku és az ő ssjG szintje) vagy tényleg ő győz dehát az meg már milyen...:S de ha ő győz akk meg lesz folytatása a battle of godsnak... revenge of god vagy vmi nemtudom :D
2013. ápr. 4. 19:13
 10/14 A kérdező kommentje:
hát az én angolom nem túl acélos, de hitelesnek tűnik a leírás..
2013. ápr. 4. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!