Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Fűrész vége, a megoldása?

Mi a Fűrész vége, a megoldása?

Figyelt kérdés

Sajnos régen láttam már a szériát, azt is csak az első ötig. Se időm nincs rá, se gyomrom arra, hogy újra nézzem őket, szóval lenne valaki oly kedves, hogy leírja nekem, nem kell hosszan, csak pár sorban?

Előre is köszönöm!



2013. ápr. 5. 22:35
 1/4 anonim válasza:
a 6.dik részbe jill a végén elkapja hoffmant és halálmaszkot rakrá ami szétszakítja a fél pofáját aztán a 7dik rész elejébe összevarja magának majd tovább folytatja a játékot de a végén eljapja jillt és neki az erősebb maszkot rakja rá ami megöli majd egy nagyon nagy csattanó mert hoffmant is elkapja 3 disznó állarcos ....és lekötözik a rég nem látott terembe.........ha akarod elmondhatom mi a csattanó de inkábbb nézd meg nagyon meglepődsz majd........
2013. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt akkor olvasd el ha TÉNYLEG nem nézed meg.

biztos?

biztos?

biztos?

biztos?

Akkor a vége:

Az 1.részben lévő szemétláda gordon volt aki elrabolta hoffmant.Már a 2-ben a tanitványa volt.Hogy ki volt a másik 2 segítő azt én sem tudom.

2013. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

NA NEEE! Dr. Gordon??? arra gondoltok, nem? De... ő nem halt meg? Egyszer nem mutatták, még 2. vagy 3. részben a foszlott hulláját? Vagy az a másik volt, az a magány nyomozós- fotós srác?

Na ezt tényleg nem gondoltam volna...

Na jó, most már csak azért is megnézem!

2013. ápr. 7. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Adam kedvenc szereplőm és ő meghalt ugye.A 3-ban lehet látni h kíméletből megfolytja amanda adamet,de állítólag törölt jelenet mert csomó baki szerint adam él.
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!