Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a Fűrész rész?

Melyik ez a Fűrész rész?

Figyelt kérdés
Ez van benne: Egy biztosításokkal foglalkozó (?) férfit rabol el, és az első próba az, hogy nem szabad levegőt vennie, mert akkor egy fém kar egyre közelebb kerül a felső testéhez, és összeroppantja. 4 bomba van a végtagjain, és négy próbát kell kiállnia (ami igazából szerintem 5, mert segíteni kellett egy csajnak, aminek a vége az lett, hogy a lány meghalt) hogy megkapja mindegyik bombához a kulcsot. Most nincsen időm részletesen leírni, remélem, hogy valaki ráismer. :) Már belenéztem jelenetekbe is youtube-on mert képekbe is, (mind a hét részbe), de nem volt ismerős egy jelenet sem. Nem szeretnék spoilerezni, de ha nem érthető, akkor még mondok pár dolgot :)

2013. ápr. 4. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első a doki és a fiatal pasi leláncolva, a kettesben vannak többen egy házban, többek közt a zsarunak a fia és Amanda, és azt hiszem a következő részben, a 3-asban van az (a rész végén Amanda lelövi a feleségét, az orvosnőt, ugye?) pasi. De utánanézek, ha nem jól emlékszem! :)
2013. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, a 3-as :)

[link]

2013. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy nem jól értettem. Annak a csajnak kell segíteni, aki a hideg szobában van meztelenül kikötve, megy rá a vízpára és ráfagy, vagy amelyiknek a haja van befogva a szobában egy gépbe, ami leszakítja a fejbőrét?
2013. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a Fűrész hatodik része. :)
2013. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hú, hát nem tudom, szerintem nem a hatos volt, mert azt elindítottuk, de a hang el volt csúszva ezért nem néztük tovább. Abban volt az, hogy hogy egy csaj és egy kövér pasi volt egymás ellen. A feladat meg az volt, hogy minnél hús áldozatot kellett saját magukból adni. A lány levágta a kezét, a férfi meg a hasából ba rabolt, végül a nő nyert.

Nem tudom, a vége az biztosan az volt a kérdéses résznek, hogy a férfi meghalt, ilyen szöges tábla vagy mi állt bele, és nem abba halt meg, hanem abba, hogy a tüskékből sav jött ki, és szét marta a testet.

Ja, meg volt benne egy rendőr férfi, akiről kiderült, hogy együtt dolgozik Jigsaw-val.

De köszi az eddigi válaszokat.

2013. ápr. 5. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem találgattam, ez a hatodik rész.


'Egy biztosításokkal foglalkozó (?) férfit rabol el, és az első próba az, hogy nem szabad levegőt vennie, mert akkor egy fém kar egyre közelebb kerül a felső testéhez, és összeroppantja.'


Ezt írtad, és ez a hatodik részben van.

2013. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, rendben, köszi :) Esetleg nem tudod, hogy akkor az hányadik rész, aminél írtam, hogy elcsúszott a hang? Mert folytatni szeretném.
2013. ápr. 5. 18:12
 8/11 Nikcsii. válasza:

Igen, ez tuti hogy a 6. !!! :))

az online-filmek oldalon megtudod nézni, a Zixshare lejátszót ajánlom, én is ott néztem, kicsit várj amíg betölt, utána nem lesz vele semmi probléma!:)

2013. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Az is a hatodik rész, ahol neked elcsúszott a hang. Azzal kezdődik a film. :)
2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Wooow! Akkor valahol elkavarodtam xd De azért köszi mindenkinek! :)
2013. ápr. 5. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!