Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki latta mar a A Burok cimu...

Ki latta mar a A Burok cimu filmet?

Figyelt kérdés

Es aki megnezte mi a velemenye rola?

jo,rossz? Es aki olvasta a konyvet mit gondol a filmrol?



2013. márc. 30. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szar.
2013. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tenyleg vagy csak poenkodsz?
2013. márc. 30. 12:27
 4/10 anonim válasza:
100%
Én ma láttam :) Nekem tetszett a film, megérintett engem, és szerintem nagyon érdekes, elgondolkodtató volt, a könyvet nem olvastam még. Egyik ismerősöm, aki viszont már olvasta a könyvet elég rossz véleménnyel volt a róla, kb. úgy, mint a legtöbb ember aki elolvasta a film előtt. Egy könyv sokkal könnyebben közelebb tudja hozni az emberekhez a történet valódi lényegét mondanivalóját és az érzelmeket, mint egy arról elkészített 2 órás film. Tehát ha valaki olvasta a könyvet annak a film már nem tudja úgy átadni az érzéseket, ezért talán nem érzik kellően hatásosnak. Lehet, hogy nem így van, de nekem ez a véleményem :) Részemről a könyvet még nem olvastam, de el fogom, és a film tetszett. Egyszer szerintem érdemes megnézni :)
2013. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

koszi

a konyvet szerintem is olvasd el mert nagyon jo

2013. márc. 31. 07:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olvastam a könyvet és néztem a filmet is. Nekem mindkettő nagyon tetszett, érthetődő, hogy a köny mindig job. Én csak azt sajnálom, hogy a filmből kihagytak olyan részeket, amik a kedvenceim voltak, ettől lesz kevésbé tetszetős.
2013. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2013. ápr. 3. 15:05
 8/10 Nirata ***** válasza:

A film nagyon könyv hű

Nekem nagyon tetszett

2013. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én már láttam és jó volt sztem de nekem a könyvecske jobban bejött 13/L
2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elkezdtem megnézni a filmet (letöltve, mert mondták, hogy rossz) adtam neki egy esélyt. Minden teljesen más. A karakterek, a helyszínek, az érzés. A film alatt nem alakul ki semmilyen lelki kötödés köztem és a karakterek közt úgy, mint amikor a könyvet olvastam. Nem utálom annyira a hajtót a filmben. Mi a francért ütik meg egymást a fa elött, amikor ök nem is képesek az agresszióra?! (Könyvben sem így volt...) Nagyon nagyon nagyot csalódtam. A film meg sem közelíti a könyv színvonalát. Fiú vagyok, mégis elolvastam a sci-fi része miatt. Nagyon tetszett. De ez egyszerüen elszomorító. Semmilyen érzelem nincs bennem, amikor nézem a filmet. Nagyon nem ajánlom.... Nem igaz, hogy nem figyelnek oda a részletekre. Olyan dolgokat változtattak meg, ami a fontos volt a könyvben. De ha csak apróság is volt, majd kiszúrta a szemem.


SPOILER


A könyvben:

-liftaknába esett, nem ki az ablakon...

-sivatagba menekültek, nem pedig egy füves mezöre...

-a Hajtó MINDÍG feketében volt és a haja is az volt, nem fehér-szöke...

-Az autóval megálltak, mert kifogyott a benzin, nem baleset volt...

-az autó ezüst színü volt, nem kék

-a Lelkek is emberien viselkedtek, nem voltak külön autóik és helikoptereik...


SPOILER VÉGE


és még sorolhatnám oldalakon keresztül. Számomra ezek tették tönkre az egész filmet. Lehet, hogy nem fontosak, de akkor is észrevehetöek és kizökkentik az embert. Nagy kár érte...

2013. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!