Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a The Walking Dead-hez...

Van a The Walking Dead-hez hasonló sorozat?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az a sorozat, de az a baj, hogy ami idáig kijött rész, azt mindet láttam.
2013. márc. 26. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van ilyen. Horrorfélék vannak, de a TWD nem kimondottan horror, inkább dráma egy posztapokaliptikus világban. Zombis, és konkrétan ilyen jellegű zombis sorozatok nincsenek.


Milyen szempont szerint keresel? A zombisat én kilőném (vannak feltámadt holtakról szóló sorozatok, de nem ilyen alapsztorival, nem kimondottan oszló hullákkal, vagy nem drámaként, vagy ezek keveréke). Minőségi drámák vannak, poszt-apokaliptikus sorozatok is amik jellemzően drámák szoktak lenni.

2013. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, az előttem szóló jól beszél.

Nem fogsz találni ehhez hasonló sorozatot (még) mert pont ez az úttörő zászlóshajó, aminek sikerült újat alkotnia. ez előtt senkinek nem jutott eszébe zombikkal sorozatot csinálni, szóval ez az egyetlen ilyen sorozat.

2013. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán kicsit hasonlít hozzá a Falling Skies című sorozat. Ez arról szól, hogy a földönkívüliek megtámadják a földet és annyiban hasonlít a Walking Dead-re, hogy ebben is megpróbálják a túlélők újra felépíteni a társadalmukat, megőrizni a civilizációt, megpróbálnak emberek maradni.
2013. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van egy új sorozat In The Flesh a címe. Ez egy angol sorozat, most kezdték vetíteni. Annyiban különbözik a TWD-től, h itt a főszereplő eleve egy zombi, és itt nem öldöklik az élő embereket, hanem egyszerűen a holtakat csak visszahozzák az életbe és megpróbálják újra beilleszteni őket a társadalomba, ami aztán elég nagy társadalmi feszültségeket szül, mivel ugye ők már nem olyanok mint a normális élő emberek (pl. nem esznek...stb.) Állítólag nagyon jó sorozat, én is most akarom elkezdezni nézni TWD-pótlék gyanánt :)
2013. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, màr töltöm. :)
2013. ápr. 4. 11:48
 6/14 Millerr válasza:
Én még a Supernatural ( magyar címe: Odaát ) sorozatot ajánlom neked. Én eredetileg az Odaátot néztem, és hozzá hasonló sorozatok között említették a Walking Dead-et, szóval végig néztem ezt is. Az nem éppen zombis, de az is ilyen magasabb költségvetésű sorozat. Szerintem egy próbát megér.
2013. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az Odaát-ot egyik ismerősöm nézte, és rávett, hogy nézzem én is. Az első részt éjfél körül kezdtem nézni, aztán gyorsan kikapcsoltam.. :D

Utána még egyszer rávettem magam, aztán rájöttem, hogy nem is rossz az a sorozat. Olyannyira tetszett, hogy mind a 8 évadot megnéztem. :D

Csak jöhetne annak is a folytatása, mert már millió sorozatot megnéztem mostanában, és az a baj, hogy nincs már úgy jobb sorozat. :D

2013. aug. 29. 11:10
 8/14 anonim ***** válasza:
breaking bad /totál szívás/ :D
2014. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tamás Bodó válasza:
Én a Z Nation-t tudnám ajánlani, a TWD-hez hasonlítanám. Zombik menekülés és egy cél. Humoros is és most szeptembertől kezdték leadni minden pénteken kijön egy új rész. Jelenleg 5 rész van fent és holnap jön a 6-ik. Feliratos és nagyon élvezhető. Pörgős nem laposodik el a story.
2014. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Abból az első részt láttam. Nem tűnt valami komolynak, de ha lesz elég szabadidőm, akkor megnézem őket. :D
2014. okt. 16. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!