Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen nagyszám az...

Miért ilyen nagyszám az alkonyat film?

Figyelt kérdés
Megnéztem, mert nagy a felhajtás miatta, de csak egy tök átlagos film, átlagos szereplőkkel. Nem értem mi ez a nagy felhajtás.

2013. márc. 23. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen azért mert az már túlzás hogy a vámpírok csillognak a vámpírok nem tündérek kérlek! Meg edward már azért is magát hibáztatná ha bella kezébe bele menne egy szálka.ha romantikus vámpír vmit akarsz nézni nézd a vámpírnaplókat az legalább élethű és van benne vér is.Meg kitör rajtam a röhögés amikor eltörik a vámpír testrésze XD olyan mintha porcelánból lennének.A sztori kizárólag bella körül forog mindenki őt védi mindenki az ő mozdulatát lesi.A történetet húzzák,unalmas csak jacob meg emmet dobja fel egy kicsit.Nagyon látszik hogy kontak lencséjük van.Régebben én is szerettem de amióta megnéztem több vámpíros romantikus filmet/sorozatot azóta rájöttem hogy azokhoz képest semmi ez a film.Az utolsó rész az egész jól sikerült,bár a történet megismétli önmagát mindíg támad a volturi meg nekik fel kell készülniük a harcra ez már egy jópárszor előfordult.
2013. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
11. Akkor neked nincs barátnődxD v barátod. Ennyi. Vagy ha van is szép kis szerelem lehet köztetek...
2013. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"11. Akkor neked nincs barátnődxD v barátod. Ennyi. Vagy ha van is szép kis szerelem lehet köztetek..."

Azért, mert leírja a film hibáit? Gratulálok...

2013. márc. 25. 20:15
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok 11.

hát ezeket te sem tagadhatod mert ez mind igaz.

És hogy jön ide barát/barátnő?XD

értem én hogy szerelem meg minden de körül ugrálják a csajt!

azt hiszik üvegből van!miért nem zárják kapszulába?úgy nem lenne semmi baja....így nem lehet élni.

2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nah jó az meglehet hogy túl sok ideig védelmezik. Mert az elején még megszokott hogy ez a helyzet. De akkor is. Bőven nem attól rossz a film mert te épp az ilyeneket nem szereted. na mind1 törlöm is ide már biztos nem lesz kedvem többet írni.
2013. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igaz miért ne? Mert neked nincs kedved már ide írni törlöd XD mekkora önzőség LOL de igazad van mert ebben a világban így kell élni :-P
2013. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!