Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen nagyszám az...

Miért ilyen nagyszám az alkonyat film?

Figyelt kérdés
Megnéztem, mert nagy a felhajtás miatta, de csak egy tök átlagos film, átlagos szereplőkkel. Nem értem mi ez a nagy felhajtás.

2013. márc. 23. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Kérlek... Robert Pattinson és Taylor Lautner oooooolyaaaaaaaan cukiiiiii , ezért ;) ( szerintem sem nagy durranás egyébként) 16/ l
2013. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Nicholasz válasza:
60%
nem nagy szam csak a szellemi fogyatekosak es a retardaltak szeretik
2013. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
2013. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Ezen mit nem lehet érteni? Könyörgöm. Ahány ember annyi stílus. Csak épp ez a film sok embernek az egyik stílusa közé tartozik. Ennyi kész. Ezen nem kell többet filózni. Én szerintem meg a bosszúállók lett a szar. Még is nagy számnak tarják.
2013. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a folytatása.

Nem láttam a bosszúállókat.

Alapból szeretem a vámpíros filmeket és a szerelmi történeteket, de ez annyira nem volt szimpi, mégis megnéztem a hype miatt és az évtized csalódása kb. Pedig az ilyen filmek 90%-a be szokott jönni.

2013. márc. 23. 17:53
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha az olyanok mint te is kérdező nem tartanák életben az ilyen kérdésekkel már senki nem beszélne róla. Amúgy nem nagy szám:D
2013. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Általában a nők a szereplőkért vannak úgy oda :-)A férfiak meg vagy a csajuk miatt nézik vagy mert elgondolkoznak rajta hogy miért ilyen különleges ez a bella hogy mindenki őt akarja.
2013. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nem annak a folytatását mondtam, hanem az értékelő vidinek, amit linkeltem.
2013. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jaa, bocsánat :D

Nagyon nagy a videó egyébként.

2013. márc. 24. 11:19
 10/16 anonim válasza:
36%

Én marhára nem értem, hogy mi baja van mindenkinek az összes Twilight-tal?! Már láttam mindegyik részt, és olvastam is mindegyik részt, szerintem nagyon jó. És nem Taylor Launter és Rob Pattinson miatt tetszik, hanem mert van az egésznek egy kis szerelmi története.

Valaki magyarázza már el nekem, miért olyan szar mindenki szerint a Twilight??

14/L

2013. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!