Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van hozzá már magyar szinkron?...

Van hozzá már magyar szinkron? [Naruto Shippuden]

Figyelt kérdés
Ha nincs akkor mit tudtok róla? Lesz? Mikor?
2013. márc. 19. 08:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*Animax-on
2013. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Most volt az animaxosn az sima naruto utolsó része, és itt az előzetesét is bejátszották."


Óh, hányszor volt már erről szó, hogy a Shippuuden így-úgy lesz majd az Animax-on szinkronosan. Már tavalyelőtt is volt róla szó, azóta is jön.......... :(

2013. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy csak ígérgetnek :(
2013. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Régebben úgy álltam a dologhoz,hogy nem jó a felirat, mert még is csak más,hogy ha hallom és nem olvasni kell.. De most már teljesen meg változott a véleményem, egyszerűen fantasztikus eredeti szinkronnal nézni, habár sokszor fárasztó már olvasni annyit főleg este fáradtan amikor álmos vagyok,de sokkal jobb így feliratosan.:) Persze én is szeretnék hozzá szinkront mert kíváncsi vagyok,hogy úgy milyen lenne,de így is tökéletes és lehet nézni..én már utol értem a történetet is így csak hetente tudom nézni amikor ki jönnek az új részek,de el kezdtem előröl nézni a narutot a legelső évad első részétől,hogy ne kelljen naruto nélkül élnem.:') De szinkronhoz vissza térve kíváncsian várom,hogy mikor készül már hozzá :P
2013. ápr. 30. 13:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy én is feliratosan szoktam nézni, engem is érdekel, hogy mikor lesz kész a szinkronja.
2013. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!