Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cobra 11. Mi lesz Bennel?

Cobra 11. Mi lesz Bennel?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ki fog lépni a sorozatból, de milyen ürüggyel? Áthelyezik? MEGHAL?! :((

2013. márc. 18. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hol lehet megnézni az évadzáró epizódot?
2013. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hol lehet megnézni a 34. Évadot magyarul?
2013. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Magyarul még sehol, mert nem adták nálunk. rtl-now.de-n németül megnézhetőek, de most már fizetni kell értük 1-2 eurót. És láttam Ben kilépését, nem halt meg. Sőt, talán az eddigi legjobb kilépés volt a C11 történetében (most így hamar felidézve az eddigieket). Röviden annyi, hogy az utolsó rész elején Ben kapott egy levelet Los Angelesből (egy lehetősége a zenei karriernek), eleinte nem tetszik neki, sajnálja otthagyni a csapatot, aztán meg kell lőnie a barátnőjét, hogy Semir életét megmentse. Persze nem ölte meg, csak vállon lőtte, de ez is elég volt ahhoz, hogy ne akarjon rendőr tovább lenni. Mégiscsak él a LA-i lehetőséggel, elbúcsúzik, és a nőjével együtt odamegy.
2013. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Most volt a tévében hogy vasárnap vagy mikor lesz az a rész amikor Semir megöli Bent..sajnos..én nagyon sajnálom mert szeretem Bent .. kár hogy kilép a sorozatból..:/
2014. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Semir nem öli meg Bent!!

Ben lelövi a barátnőjét, mert meg akarja menteni Semirt (a csaj ugyanis fel akarja robbantani azt a kocsit, amiben a csajszi apjának a gyilkosa ül,de Semir is a kocsiban van).

Utána Ben úgy dönt, hogy a csajával (aki nem hal meg)együtt Amerikába utazik.

2014. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Amúgy az NEM az a videó, amejikre ti gondoltok, tehát az a Ben lövéses, mert én most néztem meg, nem hal meg, nem lép ki.
2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!