Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cobra 11. Mi lesz Bennel?

Cobra 11. Mi lesz Bennel?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ki fog lépni a sorozatból, de milyen ürüggyel? Áthelyezik? MEGHAL?! :((

2013. márc. 18. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014-ig játszik a Cobra 11-ben,és sztem meghal,mert azt nyilatkozta,hogy végleg kilép...:((((((((
2013. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elnézve Christ és Tomot, valószínű, hogy ő is meg fog halni, szerintem ha igen, akkor lelövik (mint Semir utóbbi két társát). De volt arra is példa, hogy valaki csak egyszerűen elment (ld. Jan, illetve legelső társa, Frank). Bár ennyi idő után nem hiszem, hogy csak eltűnik...:( Ha németül megnézed az idei évadokat (rtl-now.de), akkor megtudod, mi lesz vele. (Az aktuális részt mindig inygen megnézheted. Én is azt teszem.)
2013. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mikor lett leforgatva az utolsó rész, amiben szerepelt?

NE HALJON MEG! :((

2013. márc. 19. 21:10
 4/16 A kérdező kommentje:
A (német) vetítés előtt mennyivel forgatják le az epizódokat?
2013. márc. 19. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
hol lehet megnézni a német részeket???
2013. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Német Rtl honlapján.

www.rtl-now.de

2013. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
itt már nagy a feszültség: http://www.youtube.com/watch?v=KgB_85xhpec
2013. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Már csak egy epizód van vissza a mostani évadból (Tödliche Wahl), és elég durva dolgot olvastam róla: Semirnek választania kell, hogy Bent öli meg, vagy nem lesz családja. Egy 4 perces részletet láttam belőle, amiben Semir már kocsival üldözte Bent, majd futott utána, és végül egy tetőn, miután Ben letette a fegyverét, Semir le is lőtte :(
2013. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, a második válaszoló...
2013. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már megnézhetitek ingyen az évadzáró epizódot. Nagyon jó lett :D Csak annyit mondok, hogy Semir tényleg lelőtte benne Bent, de ha többet akartok tudni, nézzétek meg :) Nem lövöm le a poént.
2013. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!