Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Cannibal Holocaust nem...

A Cannibal Holocaust nem félelmetes?

Figyelt kérdés
Én magam nem láttam a filmet, de eddig mindenkitől azt hallottam hogy nagyon durva. Mostanában itt egyre több olyan kérdést látok amikor horror film ajánlásokat kérnek, és egyszer sem láttam köztük ezt a címet. Akkor ez nem is annyira durva? Érdekelne a film, de nem vagyok nagy horror rajongó. Eddig azért nem néztem meg mert ijesztőnek és félelmetesnek mondták. Akkor annyira nem is az?
2013. márc. 13. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem horror. Nem is félelmetes, inkább ocsmánynak mondanám, kell hozzá némi gyomor, hogy végig nézd. Szerintem vágj bele, legfeljebb félbe hagyod, ha nem tetszik.
2013. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy áldoku film, elég régi, és igazából erősen B-kategóriás. Érdemes megnézni egyszer, de ahogy az első mondja inkább gyomorforgató, mint félelmetes. Inkább a körülötte evő hype tette híressé mintsem a forgatókönyv vagy a színészi teljesítmény :)
2013. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!
2013. márc. 13. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Első válaszoló-

Tudtommal minden a horror kategóriába sorolható,ami sokkhatást kíván elérni,vagy undorító/véres,vagy ijesztő/félelmetes. A horrort is több alkategóriára bontják,ez ha jól tudom,akkor gore film(attól függetlenül,hogy áldokumentum).

Nem kötekedésből,csak mondom :)


Kérdező:

Ahogy előttem is mondták,ez nem félelmetes,hanem undorító és elég sokkoló film gyengébb idegzetűek számára,nem is véletlen.Az állatgyilkosságok igaziak benne(elvileg),és annyira élethű lett az egész film,hogy a rendező egy ideig börtönben is csücsült,amíg ki nem derítették,hogy a színészek élnek :) Legalábbis így hallottam.

2013. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!