Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan horrort írni ami...

Tudtok olyan horrort írni ami félelmetes és nem szellemes/ördög (űzős)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szellemes alatt pontosan mit értesz?Olyan még belefér,ami természetfeletti,vagy "másféle" szellemek vannak benne(attól függ,Te hogyan értetted)?


Kicsit szűkítenéd a kört,légyszíves? :)

Számomra nincs félelmetes horror,amiben nincs valami természetfeletti.Amiben egy gyilkos van,az nekem legtöbbször nyomasztónak számít inkább.

2013. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 loupsolitaire ***** válasza:

Sziklák szeme

már régen láttam, akkor még félelmetes volt. Most nem tudom, hogy hatna, de egy próbát megér. :)

2013. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szellemes alatt azt értem hogy paranormal activityhez hasonlókat léccives ne mert azok szerintem elég uncsi.
2013. márc. 7. 21:56
 4/8 rda85 válasza:

Eden Lake - befordulsz, olyan durva


I spit on your grave - elhányod magad

2013. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eden Lake fent van online?Néztem kommenteket nagyon jó elvileg :)
2013. márc. 8. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom,hogy tudnék-e mert sem horrort sem másféle irodalmi alkotást nem szoktam irni,és azt hiszem az irók kivételével mindenki igy van vele.
2013. márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bameg, én meg azt hittem, tényleg novella vagy regényírásról lesz szó! "Tudtok olyan horrort AJÁNLANI" vagy ilyesmit kérdezzél, ha azt akarod.
2013. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó(2) válaszoló:


Ne haragudjatok,ezen elmosolyodtam :) Bár velem is megesett már,hogy melléüzentem.

(Amúgy a filmestémakörben van,ez nem elég? :D )

2013. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!