Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach animében mely részekben...

Bleach animében mely részekben győzik le az Espada-kat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 17:22
 1/6 anonim válasza:

Elég kacifántos egy anime, mert mihelyst kezdene érdekesebbé válni bevágnak egy különálló 30-50 részes fejezetet, majd folytatják ahol abbahagyták..

Én pl. csak a főszálat néztem végig a részek címéből ki lehet következtetni, hogy melyik rész is a folytatás..

[link]

2013. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :), zöld kezecske :P
2013. márc. 10. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy Ulquiorra a 272.részben hal meg. T.T

A többit számomra homály fedi.Régen néztem.:) De kb a 280.résztől kezdenek el hullani.

2013. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én csak kb tudom mikor hullanak el, és azt hogy ki öli meg őket. :) igazából az összes közül csak az érdekelt hogy a 7.-et ki és mikor győzi le?
2013. márc. 10. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
azt a szemesgyereket byakuya győzi le a 260. Rész körül, amikor zaraki megmenti ichigot, pörgess bele, mert kb. 8 percnél kezdhet harcolni a szemesgyerekkel byakuya
2013. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi azóta megtaláltam :), amm még Kenpachi vs Noitra harc előtt kinyírja, az meg olyan 195 körül.
2013. márc. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!