Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a "Éjjel-Nap...

Mi a véleményetek a "Éjjel-Nappal Budapest" c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Csak most megláttam, hogy már ez is megy. Először az ugrott be, hogy "Bakker, ez már megint egy Barátok közt színvonalú hülyeség?", de arra gondoltam, adhatnék egy esélyt a magyar sorozatoknak. De mielőtt belenézek, azért meg kellett kérdezném, nektek hogy tetszik, mi a véleményetek róla?

2013. márc. 10. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
A sorozat erdekes "sci-fi" egy alternativ vilagban letezo budapestrol, ahol az eletkeptelenseg, a munka tudatos kerulese, es a nihil folyamatos megelese mozditja elo a tarsadalmat. Valojaban lehet, hogy ez lesz a jovo, ahol konyvet mar nem olvasnak, ertekek mar nincsenek, szinhazba, Neoliberalis vizio. A fiatalsag szamara nyilvan karos, tiz utani savban lenne a helye.
2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy remalom! A fiatalok nem olvasnak konyveket, nem jarnak eloadasokra, nincs munkahelyuk, nem elnek normalis eletet. Mindenki lefekszik mindenkivel, mindenki megcsal mindenkit. Meg szemermetlenkedni se szegyelenek !

TITOKBAN, osszehazasodnak es meg rengeted maflasagot csinalnalk.

2014. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos le kell szögeznem az elején: én liberális vagyok. Viszont elítélem a sorozatot, igénytelen hülye prolikról szól nagy ívben leszarva a való életet. A szereplők kb. azon a szinten vannak, hogyha a Fidesz azt mondja, hogy "jön a Soros György megkúrni minket", ők rögtön leszavaznak a Fideszre.
2019. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!