Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel-nappal Budapest ez meg...

Éjjel-nappal Budapest ez meg mi? Mik ezek a förmedvény műsorok már megint?

Figyelt kérdés

Anyuméknél voltam múltkor, és háttérzajként ment a tv miközben játszottunk. reklámidőben volt valami iszonyatosan ocsmány reklám, amiért szerintem az ORTT még büntetni fog és a műsor címe. A felnőttek értetlenül néztek hogy mi a szr ez a 16 éves unokahugom mert elkezdte hogy tök jó lesz... másik rokonok azt mondták hogy valami külföldi "valóságsót" akarnak vele utánozni


Komoly ilyen förvedményekkel etetik a népet? Múltkor ismerősöméknél a "konkurens" csatorna egyik förvedményét kellett végig szenvednem valami Szerelem és bűnhődés vagy ilyesmi volt a címe. Hát az is rémes, meg is kérdeztem hogy ez valami színi tanoda végzőseinek a műsora mert hogy a barátok közben több színészkedés volt mint abban.


Mert még a gyanú árnyékában avgy mi a másiknaka címe ott az alakaítás még elment, mert ha jól tudom abban amatőr emberek vannak nem színészek. (bár a "veszekedő" felek között érdekes volt mindig az egy másodperces szünet)


2013. márc. 10. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
elmondanám hogy az RTL német,és amiről a szüleid szerint leutánozzák,az német és az RTL kezében van:') ja és a szinészek nagyon jók benne;) nem tetszik nem nézed:) nem egyszerű?nem itt kell elsírni a bánatodat;)
2013. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Drága Bogica, ha Neked ez kell, akkor nézzed nyálcsorgatva ezt a fantasztikus műsort a még fantasztikusabb "színészekkel".

Ezért olyan degenerált a mai fiatalok egy része, mert ilyen szenny műsorokat bámulnak, és azt hiszik ilyen az istencsászár élet!

2013. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

képzeld el tudom hogy német a csatorna, az RTL II (német csatorna) volt a kedvencem régen a "mese" délutánnal.


és nem a szüleim mondták hogy utánoz, ők azután nagyon tisztába vannak a külföldi műsorokkal... speciel unokanővéremék mondták hogy a Jersey Shore vagy mi a neve (a Twilight paródiájában benne van) egy gyenge magyar utánzata akar lenni...


de látom ezekszerint vannak emberek akiknek bejön ez a nem tudom (számomra a reklámból csak annyi derült ki hogy hogy melltartós bugyis lányok sorra dőlnek a boxer alsós "pasijukkal" az ágyba)


Annak pláne örülök hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.

2013. márc. 10. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden további minősítés nélkül érdemes megnézni a z osztályzatot:



[link]

2013. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!