Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek életben olyasmi...

Ismertek életben olyasmi embert, mint a Dr. Csontból Bones?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ha ismerek...akkor...te...? xDDD
2013. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kell gúnyolódni, jó? kíváncsi vagyok :D
2013. márc. 9. 18:56
 3/7 FannaL ***** válasza:
Nem mert Bones az "kicsit" másabb mint a valódi életben lévő emberek, bár biztos vannak ilyen megszállottak.
2013. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pont azon gondolkodtam, hogy kedvelnék-e ilyen embert. aztán rájöttem, hogy bár ugyanolyat nem, de hasomlót ismerek, mint Bones, és hiába jópofa a sorozatban, a való életben marha kiakasztó, ha valaki mindent szó szerint vesz és egy percre nem képes lazítani.
2013. márc. 9. 19:57
 5/7 FannaL ***** válasza:
Igen, engem kiakaszt még a 60 perces epizódokban is. Csak a halál eset, bűntény és a nyomozgatás miatt nézem, meg persze amiatt szurkoltam, hogy összejöjjenek Booth-al. :D
2013. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nagyon bírom a sorozatot, tulajdonképpen Brennant is, csak ő olyan, amilyen, erre épül az egész :D pont hogy Booth-t nem bírtam az elején, nagyon lekezelő volt.
2013. márc. 10. 18:38
 7/7 Bones1999 válasza:
én mindent komolyan veszek mégis van sok barátom.Nem zavarja őket mert tudják hogy ilyen vagyok!És nekem ugyan ilyen apukám is :)
2013. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!