Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hívják a Dr. Csontban...

Hogy hívják a Dr. Csontban (Bones) ezt a szereplőt?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a 7. évadban (talán hatodik?) tűnik fel először, aztán a nyolcadik évadban sokat szerepel. Sorozatgyilkos, gonosz zseni (pl. kijátszotta az FBI által a bokájára rakott megfigyelő GPS-t), aki szeret 'játszani', nagyon magas az IQ-ja és még azt hiszem a 7. évadban miatta kellett elmenekülnie Brennannek, mert a pasas elintézte, hogy úgy nézzen ki, mintha Brennan lenne a gyilkos (pl. beletáplálta egy biztonsági kamera felvételébe). Amúgy fekete hajú és hülye feje van. :D


Tudom, hogy tudnom kéne, mert most adják a 8. évadot, de még nem láttam, szóval segítenétek? :)A színész neve is megteszi, ha valakinek az könnyebb. Én sehol sem találom...

Köszönöm!



2013. febr. 16. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt egy oldal ami talán segíthet. Az összes évad (kivéve a 8.) benne van az összes résszel, leírással, mindennel. Talán itt megtalálod akit keresel :D
2013. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon köszönöm! :)
2013. febr. 16. 12:48
 4/6 A kérdező kommentje:

Megvan! :)

Christopher Pelant-ra gondoltam, a 7. évad 6. részében tűnik fel először.

Ment a zöld kéz! :)

2013. febr. 16. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
örülök hogy segíthettem :DD
2013. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemsokára ismét fel fog bukkanni Pelant a sorozatban.
2013. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!