Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet ajánlanátok?

Milyen filmet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Horror film legyen, ez lesz az 1. és ha tudtok, ne félelmeteset, mert eléggé ilyedős vagyok, meg nem nagyon szeretem a sok vér látványát. Valami gyenge horrorfilmre gondolok.

2013. márc. 4. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

A sötétség leple

Ha jól emlékszem nem véres, de elég ijesztő.meg van a hangulata.

2013. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. márc. 4. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak nem sok értelme van, hogy megnézel egy gyenge filmet. Attól nem jön meg a kedved a horror filmekhez. Ha belegondolsz, ha megnézel egy nem vicces vígjátékot, akkor a vígjátékokat sem fogod megszeretni. :)

Én a Dead End-et ajánlom, mert nem véres, de nyomasztó, és nagyon jó film. :)

2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak,ennek így nem sok értelme.Tippelhetek?Ki akarod próbálni a horrorfilmeket,mert nem tudod milyen,de nem akarsz sokkot kapni :)

Elég fiatal lehetsz(ugye?).Szerintem nem kell "csakazértis" alapon horrort nézni(meg egyébként semmit sem),ha úgy érzed,nagyon félnél,akkor nem érdemes.Nem mindenki bírja.


Megj.:ez nem kötekedés!


Ha mindenképp akarsz valamit mégis,akkor a barlang című filmet ajánlom,az elég gyenge(a the cave és nem the descent!)16+ karikás.

2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dorka :)) ***** válasza:
Zombieland :) véresenk véres(ugyebár zombik) de marha jó és nem is ilyesztő :)
2013. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyesztő filmek NINCSENEK.


Ijesztő filmek vannak legfeljebb.

2013. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 20. 14:10
 8/8 A kérdező kommentje:
6/7 oké, tudom!
2013. szept. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!