Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars-ban a klónkatonák...

Kohy kérdése:

A Star Wars-ban a klónkatonák előtt milyen hadsereggel rendelkezett a köztársaság?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom emberekkel, akik a Baljós árnyakban is voltak.

Amúgy meg: [link]

2013. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tökéletes az angol tudásom. Azok amúgy Nabu-i katonák nagyrészt csak Amidala testőrsége olyan. Engem az érdekel h olyan katonák voltak e amik ugyanazt a felszerelést hordták mint a klónok mert a Star Wars old republicban is rohamosztagosok vannak ilyen egyenruhával.(de lehet h azt csak hozzáadták a storyhoz)
2013. febr. 27. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A klónok előtt nem volt seregük, csak maguk a Jedi-k, ők védték meg őket!
2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h csak jedik voltak. Amit linkeltem oldalt amin minden ott van nem olvastam el mert rohadt sok minden van, de a Republic Army (köztársaság serege) alatt azt írták,h voltak emberek meg vmilyen droidok is.
2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából énmár a régi köztársaságot és az új köztársaságot sem tudom elhelyezni időben. vhol aztírják h az új közt. a lázadók szövetségéből alakul, vhol azt h az új köztársaság az az ami a trilógiábanvan...
2013. febr. 27. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik időben.

Az 1-ben éppen nem volt hivatalos hadseregük ahogy ez a 2-ből kitűnik. De régebben volt hivatásos hadsereg is(lásd: Bane trilógia).

2013. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj.. A Régi Köztársaság,(The Old Republic) több mint 100 évvel a baljós árnyak előtt játszódik. Ezt a Régi köztársaságot a Sith Birodalom leigázta. Azonban a sithek mániákus viselkedése miatt ez összeomlott, és megszületett az új köztársaság a demokrácia segítségével. Ekkor már a Jedi Rendet Yoda irányítja. Békeidő jött. Nem volt szükség katonákra. Ezért nem voltak a klónok előtt katonák. A Jedik őrizték a Köztársaságot a kisebb ellenfelek ellen, de mivel a szakadárok háborút indítottak, és a Sith-nagyúr Qui-Gon Jinn nevében klónokat rendelt, létrehozták a klónhadsereget. nagyjából ez a lényege... ha jól tudom.
2013. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na köszi srácok. Vmit sikerült összehozni az adott infókból. A klónhadsereg előtt 3000 évvel ugyanolyan egyenruhát viselő emberek alkották a hadsereget, ekkor a sitheknek sem rohamdroidjaik voltak.
2013. márc. 4. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:

köztársasági hadsereg.

mindig is volt,ahogyan volt sith hadsereg is.

csak ezekben fizetett hivatásos,vagy szerződéses katonák voltak,nem klónok.

több könyvben is van róla szó,hogy folyamatosan járták a világokat toborozni.

annyi a különbség a két sereg között,hogy a köztársasági seregbe bármilyen humanoid beléphetett,míg a sithek rasszisták voltak és csak emberek lehettek katonák náluk.

a sith testvériség meg nem a mániákus viselkedés miatt omlott össze elsősorban,hanem mert dart bane megalkotta a kettő szabályát és felszámolta az összes sithet magán kívül,1000 évvel darth sidious előtt.

2013. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de attól függetlenül a birodalomnak nem lett volna muszáj összeomlania.(mániákus viselkedés=Öljünk meg minden más sithet csak én meg te maradjunk, tanítványom)
2013. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!