Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz hogy a Simpson Családot,...

Igaz hogy a Simpson Családot, a Family Guyt és az Amerikai Fatert 3 évesek is nézik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3 évesek nem is értik benne a poénokat szerintem, ezért hamar megunhatják... Én nézem Simpsonst és a Falmily Guy-t... 15f
2009. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem csoda hogy nézik 3 éves szint.
2009. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Biztos hogy nézik, mert rajzfilm, és a gyerekek azt megnézik, nem számít hogy miről szól. Mondjuk sztem nem 3 éves szint, de persze nem is túl komoly, azért van hogy röhejes legyen.
2009. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Simpson család, meg ezek még elfogadhatóak egy 3 éves gyereknek, mert elég viccesek benne a figurák... minden kisgyereket benyomnak a minimax elé beszélő vonatokat, meg ilyen szarságokat nézni... ezek helyett, hamár rajzfilm, akkor tényleg legyen értelme... viszont a South Parktól és a Happy Tree Friendstől óvnám a lelki világukat:) azok tényleg nem kisgyerekeknek készültek
2009. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öcsém is nézi!!!Ha csúnyán beszélnek benne megismétli(sajnos)
2010. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is néztem a Simsont 3 évesen...valamiért szerettem ma már nem nagyon xD
2011. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A South Parkot nem jó ha nézik, csak káromkodás.. :) de nekem tetszik 14/L
2012. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!