Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálja a Family Guy a...

Miért utálja a Family Guy a Simpson családot?

Figyelt kérdés
volt olyan a family guy-ban, hogy lelőtték a homért, meg az egész családot is meg még pár hasonló, de ez miért jó?
2010. okt. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
South Parkban is volt amikor b*szogatták a Family Guyt, csak akkor még nálunk nem volt és Családfának fordították, de ez is ilyen amerikai baromság, hogy direkt benne van egyik rajzfilmben a másik.
2010. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja igen emlékszem arra is!

de az még nem is volt olyan durva, meg a Simpson család is volt a South Parkban.

De annak mi értelme, hogy ilyen durván "bánjanak" a simpson családdal? mert ha viccnek szánták akkor elég szar

2010. okt. 5. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A rajzfilmesek egymás konkorunciái, mivel mindegyik a poénosan megmondom a tutit köré épül és nem értenek egyet egymással. Ez a 3 nagy rajzfilm is állandóan b*szogatja egymást(South park, Simpson család, Family guy)

Példa:

Mint te és az előttem szóló említette, hogy a FG(muszály leszek rövidíteni) támadta a SCS-t és a SP a FG. Viszont én már láttam olyan SCS részt ami az FG-t támadta(klónozásos halloweeni rész) illetve a SP-t (egyszer frinci franci helyett a tévében) SP támadta a SCS-ot.

Szóval tök mindegy ki kezdte de már mindenki támadott mindenkit xD(remélem nem gabalyodtatok bele)

2010. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy Quegmire megerőszakolta Marge-ot amikor lent volt az a kis ajánlócsík. Az szerintem kifejezetten vicces volt.
2010. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak poénból szokták egymást döfködni, szerintem ez amolyan szatirikus utalás arra, hogy sokan egymás konkurensének gondolják a két sorozatot. De ja, az ilyen szituációk sok felnőtt rajzfilmsorozatban előfordulnak. Egyébként a FG készítője (Seth MacFarlane) és Simpsonék készítője (Matt Groening) barátok, mind a ketten elmondták, hogy egyáltalán nem utálják egymás sorozatait. (Plusz érdekesség, hogy Seth MacFarlane a Tündéri keresztszülők készítőjével, Butch Hartmannel is jó barátságban áll.)
2022. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!