Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember hova lövi a fonalait?

Pókember hova lövi a fonalait?

Figyelt kérdés
A házak között repked a nyíl egyenes utcákon és függőlegesen felfelé lövi a fonalat ahol csak a nyílt ég van.

2013. febr. 23. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Föl a k*rva magas toronyházak tetejére. Azért tűnik függőlegesnek mert nagyon magasra lövi. Ha jobban megnézed észreveszed:D
2013. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy függőlegesen- max ha van afeje föltöt valami. Tsiztán látszik, hogy van ott elég dőlésszög.


Vagy te most a játékokról beszélsz? Mert azokban akad ilyen hiba, de afilmekben nem.

2013. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Filmekben egyértelműen látszódik, ahogy a felhőkarcolókra lövi a cuccot. Manhattan-ben akad pár ilyen, ott lazán tud közlekedni így, itthon elég szar lenne Spiderman-nek lenni.
2013. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 hát amire én gondoltam az az a rész amikor a 2-4 emeletes házaknál repked,meg akikor a parkban van.

#2 nézd meg hogy ez a kérdés melyik kategóriában van. :)

#3 ugyan az amit az #1 esnek írtam, de igen a felhőkarcolóknál látszik

2013. febr. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!