Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csodalatos Pokembernek (...

Tele tabi kérdése:

A Csodalatos Pokembernek ( The Amazing Spieder-man) mikor jon ki a masodik resze? Vagy lesz egyaltalan? Vagy a kovetkezo bosszuallokban lesz mar benne (Avengers)?

Figyelt kérdés

#film #mozi #Pókember #The Amazing spieder man
2013. febr. 10. 15:47
 1/8 AccountManagerkovács ***** válasza:
Jövőre jön majd az új rész. A Pókembernek nincs köze az Avengers-höz...
2013. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miert ne lenne koze pokembernek a bosszuallokhoz?
2013. febr. 11. 02:07
 3/8 A kérdező kommentje:
elegge sok koze van pokembernek a bosszuallokhoz, ha nem is igy, de a shildhez is van koze. persze, ha nem tevedek, de nem hiszem, mert mar kis korom ota nagy pokemberfan vagyok es minden kepregenyt olvastam es minden rajzfilmet-sorozatot vagy filmet lattam (bar a Tobey Maguireval forgatott pokembert nem neveznem pokembernek)
2013. febr. 11. 02:20
 4/8 AccountManagerkovács ***** válasza:

Azért nincs köze hozzá, mert a Pókember nem tagja az Avengers-nek és ha jól tudom, nem is volt. Példának okáért a Fantasztikus Négyessel harcol együtt Venom ellen, de a Négyesnek sincs köze az Avengers-hez. De ha tudsz olyan képregényt/rajzfilmet/akármit, amiben ők együtt nyomják, akkor mutasd meg, mert én nem tudok ilyesmiről.


Egyébként még ha közük is van egymáshoz, a film világában biztosan nem fognak találkozni.

2013. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igy nagyon hirtelen az Avenging Spieder-man kepregeny sorozat es az Avengers kepregenyek ugranak be:D nem ertem miert mondod, hogy pokembernek nincs koze a bosszuallokhoz, ha nem hiszed nezz utana. pokember tagja a bosszualloknak. meg ez az uj mese is ezt a temat taglalja, a pokember elkepeszto kalandjai
2013. febr. 11. 16:06
 6/8 AccountManagerkovács ***** válasza:

Oké, utánanézek. Akkor korrigálom a válaszomat: eddig úgy tudtam, hogy nincs közük egymáshoz.


Viszont a copyright-jogok, a franchise-ok különböző irányba mozgása és az iszonyatos pénzek, amiket ezekbe ölnek szerintem megakadályozzák, hogy valaha is legyen egy közös mozijuk. Persze könnyen lehet, hogy ebben is tévedek:)

2013. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fuxreiter.Jack ***** válasza:

Én ismerem bosszúállok Marvel képregényeket (a bosszú angyalai) és az eredeti bosszúállók csapata a következő: Amerika Kapitány, Pókember, Vasember, Sólyomszem, Rozsomák ,

Fekete özvegy!!!! Szóval az nem ismeri a marvel-t aki azt mondja,hogy nincs köze hozzá. Egyébként Vasember a bosszúállók második részében meghal ( a szinész döntéséből) és az ő helyét veszi át Pókember.

2013. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AccountManagerkovács ***** válasza:

Jól van.


"Egyébként Vasember a bosszúállók második részében meghal ( a szinész döntéséből) és az ő helyét veszi át Pókember."


Ezt honnan tudod?

2013. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!