Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki miért szereti Lokit a...

Ki miért szereti Lokit a Bosszúállók és a Thor című filmből?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem mer baromi jól néz ki *-* Tutira ő a legaribb főgonosz a világon. :D Csak miatta néztem meg a bosszúállókat 10-szer. A Thor-t meg 7-szer. :D Oda vagyok érte.

Tetszik benne még az is, hogy én mindkét film alatt azt éreztem, hogy, nem volt mindig gonosz. Egszerűen az a felismerés, hogy ő is jégóriás, és hogy Odin elhozta Jottunheimből teljesen összetörte szegénykémet ^^ Meg tetszik még a hangja is. Olyan kellemes. A magyar hangja is jó :) De az ő szövegeit már angolul magyarul kívűről fujom. Egyszerűen megveszek érte *-* <3

2012. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert össze van törve.

Olyan mintha a Thor-beli énje az előfutára lenne annak az őrültnek akit a Bosszúállókban látunk.Persze vannak normális pillanatai,például látszik hogy fél a Chituri dühétől,meg mikor Thorral először találkoznak mikor Thor kiugrik vele a repülőből.Az a jelenet egy gyöngyszem,nagyon szomorú,és egyszerűen olyan érzésem van hogy Loki igenis szeretne hazamenni Thorral,de nem lenne képes rá mindezek után.

Erre az őrületre még rátesz hogy profi manipulátor,beteges hazudozó és remek színész.

Azért szeretem mert egy nagyon komplikált és összetett karakter,ritka ilyet találni.

Nem logikus,és valahol mégis.Nem tudjuk mi játszódik le benne,mit miért tesz egész pontosan,mert egy beteg elmével van dolgunk.De mégis,majdnem elpusztította a világot.

Aztán ugye ott a színész.Le vagyok nyűgözve Tom Hiddleston alakításától,tökéletesen hozza Lokit.

Szerintem nagy részben neki köszönhető hogy Loki ilyen bonyolult lett(jó értelemben)mert ugye neki kellett Lokivá válnia,és kihoznia a karakterből a legjobbat.Pl a mimikái hihetetlenül szívszorítóak,miattuk érezzük azt hogy Lokinak igenis vannak érzelmei,hogy sok van a felszín alatt amit nem mond ki(pl. ugye a fent említett repülős rész)

Tom Hiddleston a tökéletes Loki,mind a külsejében(),mozdulataiban,arckifejezésben,hangban,

játékban :)

2012. dec. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Chitauri
2012. dec. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, tökéletesen megfogalmaztad azt, amit eddig nem tudtam. Ezért imádjuk mindannyian Lokit, illetve Tomot, Lokiként. Nem nagyon tudtak volna jobb színészt találni a karakternek, kihozott belőle mindent, ami szem-szájnak ingere.
2014. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem, mert rendkívül intelligens, nagy a rábeszélőképessége, és nem az a megrögzött gonosz. Bosszúállókat láttam még csak, de ott odajött, közölte, hogy kell neki a kocka, és nem pedig azzal kezdte, hogy legyilkol egyből mindenkit. Én egész biztos leültem volna vele megbeszélni egy békésebb megoldást, bár én kimondottan háborúellenes vagyok.

Ami még nagyon tetszett benne az a kidolgozottsága. Nem csak odatoltak a képernyőre egy alakot, hogy ő itt Loki, hanem meg van a története, az indoka, hogy miért gonosz, a fogadott testvére...

És igen, Tom Hiddleston remekül eljátszotta, jobb színészt akkor sem találtak volna ha mindenkit megnéznek.

Valamint mosolyog sokat, annak ellenére, hogy egész biztos vagyok benne, hogy fél, mert a film elején meg lett fenyegetve. Kicsit nagyon egoista, ezt ki is mondja. Valamint manipulál mindenkit! Natasha-t is végighallgatta, nem félinformációkra támaszkodott, nem bízta a véletlenre.

2014. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!