Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz folytatása a Sword art...

Lesz folytatása a Sword art online című animének?

Figyelt kérdés
kedvenc sorozatom és nagyon szeretném ha fosztatnák

2013. febr. 18. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy hatalmas csalódás a sorozat , ami failokra építt egy sablon főszereplővel , jól induló de roszul megírt történettel és egy rakat logikátlansággal , de szíved joga eldönteni mi tetszik mi nem . Ez az offrész


Tegnap volt ugye a AW x SAO offline meeting és nem jelentették be egyiket se , amin nem csodálkozok , a hyperok/fanok rakatszámra költik a fancuccokra a pénzt , amúgy ahogy hallottam az új arc (ami elv az animében jönni gyengébb lesz még az ALOnál is).


Én azt tartom reálisnak hogy év végén bejelentik hogy jövő tavasziba AW 2nd , majd ősziben sao 2nd.

2013. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek más az izlése szerinteem jó volt remélem lesz folytatás, ha lesz szerintem 1-2 éven belül lesz csak.
2013. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg lesz.Címnek pedig a Gun Gale Online címet kapja... de nem tudom,hogy igaz-e.
2013. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jelentettek be semmit ...

És szerintem idén nem is fognak.

2013. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egy hatalmas csalódás a sorozat , ami failokra építt egy sablon főszereplővel , jól induló de roszul megírt történettel és egy rakat logikátlansággal , de szíved joga eldönteni mi tetszik mi nem ."

Ugyan ez a véleményem... csak a Narutóról.

A sao a hibái ellenére is egy élvezhető darab szerintem. Valamikor biztos lesz folytatása, mivel igény van rá.

2013. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az biztos, hogy 2013 őszén lesz GGO. Az is biztos, hogy Kirito benne lesz, csak lány karaktert választ magának.(Lehet hogy nem lány karakter de olyan kinézetű lesz)Az is biztos, hogy Asuna is benne lesz, de ő róla még nem olvastam olyan sokat.Lehet Asuna nem fog vele játszani.
2013. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy 2013 őszén lesz GGO"


Eddig még semmi sincs bejelentve.. mindenki mondta idei őszi szezonra, most hogy lassan itt van meg jövő őszre mondjátok?xd Mondjuk nekem mind1, annak az animének egy átírt történet meg pár jobb szereplő kellene, meg kevesebb sablon. Mert amit az első évad mutatott az nevetségesen gyenge.

2013. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Aki nem SAO(GGO) rajongó az honnan tudja hogy nincs bejelentve??!! Egy oldalon megnézte??Ha igen akkor küld el az oldal linkjét!Ha tudsz jobb animét csinálni akkor miért nem esel neki?Te is sablonokat használnál mert nem lenne elég fantáziád hozzá ;)
2013. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bocs a 2. sort ne nézd már este van
2013. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2. és 3. sort ne nézze senki!!!!
2013. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!