Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók:Damon mikor...

Vámpírnaplók:Damon mikor utálja meg Katharinát?

Figyelt kérdés

Vagyis ugye az első évadban vissza akarja hozni,de utána már megakarja ölni.Akkor most melyik részben találkoznak először úgy hogy Damon tudja hogy Katharinával beszél ?melyik részben utálja meg ?

remélem érthetően írtam le.

csak normális válaszokat,köszi



2013. febr. 17. 23:33
 1/4 anonim válasza:
Az első évadnak úgy van vége, hogy visszatért Katherine visszatért! És a második évad első részében már rájön Damon, hogy vele csókolozott! Viszont úgy igazán szerintem akkor utálja meg, mikor megmondja neki hogy Ő sosem szerette igazán Damont és hogy ő Stefanba szerelmes! Illetve tudja, hogy nem jó szándékból jött vissza!
2013. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2. évad 1. rész, miután Kat azt mondja neki, hogy sosem szerette őt igazán, hanem mindig is Stefant szerette.
2013. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen láttam feliratosan végig most és már látom:-Dcsak a szinkronosnál akadozott ezért azt a részt kihagytam...köszi
2013. febr. 18. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja sztem ez is, de én úgy tudom, hogy azért ábrándult belőle ki végleg, mert úgy kb. 150 évig kerste a megoldást hogy hogyan szabadítsa ki abból a kriptából ( amikor jól kipucolták Mystic Fallst a vámpíroktól) de Kat. tudta hogy Damon mit csinál, ő meg jól elvolt és gyakorlatilag becsapta.
2013. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!