Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a videó, melyik része a...

Ez a videó, melyik része a Xena-nak?


2013. febr. 16. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Jó sok válasz érkezett, de még mindig nem jöttem rá melyik, hogy ez a videó melyik részből van, aki tudja az esetleg leírhatná, előre is köszi!
2013. márc. 10. 14:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ott Julius Cézár, de most én meg nem mondom melyik évadban volt, viszont újra elkezdtem nézni, ha akarod csatlakozhatsz az oldalhoz :)

[link]


Elő fog bukkani, épp a 3. évadnál járok nézésileg

2013. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

azt hiszem:

III./4. The Deliverer – A beszállítók

vagy esetleg a következő rész (bár nem hinném):

III./5. Gabrielle’s Hope – Gabrielle reménye

2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

igen, belenéztem, igazam volt: A Beszállítók :)

Eléggé ismerem már a sorozatot :)

2013. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bár szerintem erre már rájöttél, már egy hónapja, hogy feltetted a kérdést
2013. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen! de azért köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 17. 19:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem, hogy melyik az! Amúgy szokott lenni minden délután a Viasat 6-on, néha néha megszoktam nézni 1-2 részt, ha ráérek, de már csak 20.-áig vetítik rajta soha nem szokták teljesen végig leadni, de mindegy mert ha meg akarok nézni 1 részt, akkor az interneten is fent van, régebben is néztem mondjuk, akkor még kicsi voltam vagy 5-6 éves és a tvben láttam, hogy megy a xena a múltkor előszőr nem is tudtam, hirtelen, hogy mi az de valami rémlett amikor mág meghalottam a főcímdalát, jó volt így vissza-vissza nézni, némelyik részre még most is rémlett, volt kedvenc részem is, a régi gyerekkori emlékeimből! :D :D
2013. márc. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!