Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lanyok ti is neztek Naruto...

Lanyok ti is neztek Naruto Shippuden, es ha igen mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
En 22 eves vagyok,es mar ugy 5-eve nezem szunet nelkul;ti hogy vagytok vele?
2013. febr. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Narutot már végignéztem, Shippuuden megvan gépemen, már csak el kéne kezdenem. (Jó pár részt már itt-ott megnéztem belőle.)

Tetszik, mert izgalmas, jó a téma, a szereplők (párat kivéve), és ha elkezdem, nem tudom abbahagyni.

2013. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves lány vagyok és a NAruto a kedvenc animém! A shippuuden-t most nézem másodszorra a neten! Jók a szereplők, a történet, és megunhatatlan(szerintem)
2013. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14éves lány vagyok és kicsiként kezdtem nézni,de egy abbahagytam és KB.2 éve nézem megint csak most a Shippudent és már szinte minden Cosplay-es cuccom megvan és egyszerüen olyan mint a drog nem tudom abbahagyni IMÁDOM!
2013. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy szeretem-e? Nem. Én imááááááádom :D sok animét láttam már de ilyen jót még nem:)

Kb 2 éve láttam először az animaxon és aztán rögtön rávágtam h szar. Aztán nyáron átjött a szintén anime-fan bff-em és csak ez volt az egyetlen nézhető műsor, szal Narutot néztünk. (tudni kell, h utána nap mentünk a tengerre és ő is jött velünk:) Egész nyaraláson azon voltam, hogy ha hazajövök elkezdem nézni:D és így is lett 2 és fél hónap múlva már a Shippuuden részeket is utolértem :p

Én speciál egyetlen egy dolgot nem szeretek benne (a többit mindent :) hogy néhány harcot nagyon elhúznak. (na meg, hogy 1 hetet kell várni az új részért :(

[én nem bírok várni így közben mást is nézek:) most a Soul Eatert végeztem ki. Ajánlom unaloműzésnek xd]

2013. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nirata ***** válasza:

Én kb 13-om évesen kezdtem nézni a Narutot.

voltak szünetek(valamikor évek is)de ha elkezdem nem bírok leállni vele!

Most 19 vagyok és 1év kihagyás után 1hónapja csak azt nézem!

Hogy miért nézem?

Naruto miatt.A karaktere nagyon megfogott,és sokszor szoktam gondolkodni az elhangzott mondatokon.

Nekem a csúcs eddig a Pain-es harc volt,de a mostani háború se semmi...

(:

2013. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hmm... engem is Naruto karaktere fogott meg. Kitartó, magabiztos és védi a barátait, számomra ezek a legfontosabb dolgok. Egyszerűen nem bírom abbahagyni. Nagyon jó anime. A többiek karaktere is remek, Masashi Kishimoto kitett magáért. Mindegyiknek van egy tulajdonsága, ami megfog, és bármennyire mondják, hogy Hinata és Sakura felesleges, szerintem igenis fontosak. Nem tudom, mióta nézem, de elég rég. :D Tényleg, egyszerűen megunhatatlan. :D Most rendeltem meg az új játékot is belőle, és ebben a pillanatban is AMV-s videót nézek a youtube-on. :D Sok mindenre megtanít, és sok mindenen elgondolkodtat. Mint az előttem szólónál,nálam is akkor volt a csúcspont, amikor Pain ellen harcolt, de mikor a végén Kakashi visszavitte a faluba, és mindenki hősként ünnepelte, na azon sírtam, pedig soha, semmilyen filmen nem sírok vagy nevetek. Belegondoltam, hogy mindig is ezt akarta, és megkapta, és wáá. Jó volt, nagyon. :D A mostani háború se semmi, végre Naruto is feltűnt a csatatéren az anime-ban, a mangáról meg ne is beszéljünk. Feszültség és izgalom a köbön. :D :)
2013. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ja, kort elfelejtettem írni. :D

mindjárt 16 leszek. :D és amúgy visszagondolva, kb 3-4 éve nézem, egy féléves kihagyással. :D

2013. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!