Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel nappal Budapest nektek...

Éjjel nappal Budapest nektek is tetszett?

Figyelt kérdés
Ja és hogy ők eredetileg is ott laktak? megjátsszák vagy ez tényleg az életükről szól?
2013. febr. 12. 10:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is vállalhatatlanul rossz. Züllött, erkölcstelen tucatemberek egy rakáson/lakásban, nulla történet, nulla mondanivaló, egyértelműen lehúz, nem pedig felemel.
2013. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszett. Igen, tudom, hogy lehetek ennyire igénytelen és hülye, hogy szimpatikus egy ilyen "degradált" műsor. Ez van. Na, mondjuk VV Anikó gügye stílusa nekem se tetszik de ott van az a Lali a görényeivel, rajta jókat röhögök. meg amúgy is. Tetszik a sorozat egy csapat fiatal életéről akik(azta, de nagy bűn) néha eljárnak szórakozni, és (úristen) megisznak pár kortyot. A fiatalság pont erre lett kitalálva: buli, szórakozás, tombolás, amíg lehet. És persze imádom a fővárost, Budapestet. Tehát engem megfogott. (Ráadásul ez sokkal jobb, mint a Bűnök és szerelmek!)
2013. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Remélem kaszálják minél előbb , írtó gáz az egész és még azt hittem hogy a Barátok Közt ROSSZ , ehhez képest az arany sorozat.
2013. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Mindenkinek ment a zöld kéz!!

Mondjuk én imádom.Bár Anikót ,személy szerint (nem túlzok) rühellem.Utálom ahogy beszél, bunkóskodik...milyen féltékeny volt amikor Rita szülinapján Marcival táncolt Rita, milyen bunkó volt , hogy 2 napja volt ott s meg sem kérdezte , hogy meg eheti e azt a joghurtot...akkorát röhögtem,mikor szétdobták párnával tegnap hahaaa, milyen feje volt !!xddddd

2013. febr. 15. 13:22
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
én nagyon szeretem:') klassz sorozat;)
2013. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
hogy hívják lalinak a görényit???????
2013. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz@rt sem ér! A készítők tudják mennyi sok ökör van aki ezt fogják nézni! "Jaj bulizzuk, plázacicák, köcsögök,hülyék egy helyen. pff szánalom :@
2013. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

Már amikor a bemutatóját megláttam, akkor tudtam, hogy ez is egy nagy rakás szär lesz, mint a Való Világ és az egyéb kultúrműsorok, amiket eddig is utáltam és megvetettem, aztán belenéztem és...


Valamilyen érthetetlen oknál fogva megtetszett. A szereplők, a cselekmény, meg minden. Vannak benne dolgok, amik idegesítenek, például Anikó meg Zsófi akkora hisztis ribancok, hogy az hihetetlen, Lalinak az ügyetlenkedéseit utálom még, meg Kristófot magát: az első perctől fogva undorodom tőle, gusztustalan a feje, meg – mint később kiderült – a személyisége is.


Fogalmam sincs, miért tetszik; szinte már szégyellem is kicsit, mert tényleg egy szärság az egész. xD


A barátaim szerint csak azért nézem, mert vannak benne bejátszások Budapestről, de nem, nem ezért nézem :D (Imádom Budapestet amúgy)


18F

2013. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 IQMage válasza:
100%

Hát nem. Sőt szerintem ez is csak egy szar néphülyítő műsor nézzél bele és látni fogod. Kár nézni mert elhiteti veled , hogy ez az élet. Arról szól , hogy mindig kell menni bulizni

aztán képmutatóan balhézni. A színészek meg amatőrök , de mivel ők alapból ilyenek nem esik nehezükre , nézd csak meg a beszédüket meg a jellemüket. Direkt összeszedtek pár antipatikus hülyegyereket akiknek igazából nincs is jellemük.

2013. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy sz@r! Pont olyan mint a Valóvilág csak itt nem tagadják hogy megjátszák.... Egyszerűen hihetetlen hogy mekkora hülyeség! És ez ez a legnépszerűbb műsor?! Na ne már! És ilyenek miatt mint a Éjjel nappal Budapest, VV , Gyanú árnyékában miatt veszik le a jó sorozatokat.
2013. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!