Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel nappal Budapest nektek...

Éjjel nappal Budapest nektek is tetszett?

Figyelt kérdés
Ja és hogy ők eredetileg is ott laktak? megjátsszák vagy ez tényleg az életükről szól?
2013. febr. 12. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Megjátszák.

Van forgatókönyv meg minden.

Erre keresett az rtl amatőr szereplőket.

Szerintem fabatkát sem ér.

2013. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ez egy fokkal jobb mint a Barátok közt, mert ott még forgatókönyv sem nagyon van.
2013. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Persze,remek.Egy újabb degenerált,agybomlasztó valóságSÓ,amit leutánozhatnak a fiatalok,és amiről pletykálkodhatnak.Komolyan,gratula annak,aki nézi.

Nem tudom,ennyire agyatlan manapság mindenki?Szerintetek EZ a szép?Nem is vágytok igényes életre?


Persze ti tudjátok,"fejlesszétek" csak a jellemeteket.Képzelem,mi lesz ezzel az országgal pár évtized múlva...


Nah,lehet lepontozni,ha fáj az igazság :)

2013. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Én felettébb mód sajnálom, hogy nem olyan műsort adnak le az rtl-en, amit mindenki nézne. Ez a műsor csak fiataloknak szól, őket köti le. Este 7-8-ig nem csak a fiatalok tv-znek. Szerintem, vagyis remélem el fog bukni ez a éjjel nappalos dolog és nézhető műsort vetítenek helyette.
2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Egy undorító fos
2013. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Tetszett volna. Gondoltam jó kis műsor lesz tele idiótákkal meg a kis problémáikkal. Valami Jersey Shore szerű dologra gondoltam, azt nagyon csípem. Amikor megláttam vv Anikót benne (akit mindig is teljes szívemből gyűlöltem) ahogy ott teszi a hülye fejét, kikapcsoltam a tv-t és visszaültem a gép elé :(
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Én is úgy voltam vele,hogy jó lesz,mert fiatalok albérletbe,éjszakai élet miegymás... aztán megnéztem az első adás felét és enyhén szólva elment a kedvem magától a tv-től is, szóval inkább letöltök egy filmet esténként. VV Anikó nekem is betett, kedves utolsó :D
2013. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
64%
Számomra ilyen az igazi plázacica, mint ez a VV Anikó. Bicskanyigató modora van. Ráadásul ma lesz, hogy a pasi csajának, annak a szőkének, azt fogja mondani, hogy még nincs kettőjük között semmi, de lehet vagyis alakul. Na ilyenkor addig verném ameddig...Tipikus ribi viselkedés ha le akarja nyúlni betolakodóként a csaj pasiját.
2013. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem tetszett, és most nagyon enyhén fogalmaztam. Az embereknek nem erre van szüksége, mert ez negatív értékeket közvetít és gyakorlatilag züllésre késztető sorozat. És ha belegondolok, hogy a való életben mennyi ilyen emberrel érintkezem, akik így vagy még ennél züllöttebbek, elfog a hányinger és a szomorúság. Nagyon remélem, hogy a következő 10 évben már külföldről írok kommentet, vagy legalábbis távol ettől a trágya közösségtől, ami ma Magyarországot jellemzi. Sajnálom, hogy sok kortársam nem tisztel és nem becsül semmit és senkit. 22/F
2013. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
ócska, fos, gagyi, mint a tv2 új sorozata, egyszerűen rettenetes, igénytelen szemét!
2013. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!