Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3 filmet keresek régóta. Mi a...

Senkimégisvalaki kérdése:

3 filmet keresek régóta. Mi a címük?

Figyelt kérdés

2 amolyan horrorfilm szerűség volt. Az egyik talán egy sorozat film része, a savas eső elől menekültek be egy szállodába a főszereplők, ahol amolyan szellemek járkáltak. Egy kisfiú szelleme jelent meg, a néger főszereplőnek a párás fürdőszobatükrére írták rá asszem hogy "help", a fagyasztóládában meg egy hulla volt, aki kinyitotta a szemét (de ez utóbbit lehet hogy csak a gyermekkori képzeletem tette hozzá).


A másik filmből annyira emlékszem, hogy volt egy főszereplő srác és számokat látott ő egyedül egyes emberek homlokán és abból tudta hogy ő lesz a következő aki meg fog halni.


A harmadik film pedig ha jól emlékszem valami vígjáték volt, egy lány egy gépben megtervezte hogy milyen lenne számára az álompasi, de a gép meghibásodott és ő maga az a fiú.


Kérlek segítsetek!


2013. febr. 4. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*utolsónál: ő maga lett az a fiú.
2013. febr. 4. 10:09
 2/5 belapus ***** válasza:

A harmadik, szerintem ez:


[link]

2013. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A második egy videoclip volt.


Nickelback - Savin' me


https://www.youtube.com/watch?v=_JQiEs32SqQ

2013. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második nem egy videó, hanem a Törjön ki a frász! című film.
2013. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos voltam benne, hogy nem videoklipp! És köszönöm, a második és a harmadik film az!!! :))))
2013. febr. 12. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!